Skocz do zawartości

[Kłodzko i okolice] Wspólne jeżdżenie


waglik22

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam rower crossowy opony 700/42c i w średnio kamienistym terenie też daje radę ale głównie jeżdżę po utwardzonych drogach do kłodzka mam 20 minut jazdy rowerem . 

czekam na poprawę pogody bo to co teraz mamy to jakiś koszmar

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ostatnio same asfalty , Polanica , Radków , Karłów , Kudowa i Zieleniec , Międzygórze  , Broumov , ogólnie cała kotlina kłodzka a ostanio coraz głębiej do Czech  . A jak będzie bardziej sucho tzn przeschną lasy to wybieram się znów na śnieżnik z Kłodzka . Mam niewyrównane rachunki z pewnym podjazdem :)   na czarną górę jest takie wzniesienie asfaltowy kawałek (400-500 metrów długości) przed tą betonową częścią co się wjeżdża pod sam nadajnik .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadam trochę głupie pytanie ale też w tym roku wybieram się na Śnieżnik. Da się tam w ogóle wjechać rowerem? Bo z moich informacji wynika że do schroniska można podjechać a potem więcej wnoszenia niż jazdy. No ale dawno bylem, może się coś zmieniło :D

 

Wysłane z mojego GT-S5660

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam podobne trasy..Jestem z Gminy Radków..Czechy mamy dosyć mocno zjeżdżone aż do Skalnego Miasta..Góry Stołowe i Sowie katuje MTB

Góry Sowie,Walim-Bielawa i tamte rejony asfaltami też sie bujam..

Po Czarnej Górze też śmigałem.

W tym roku też Planuje Śnieżnik i Śnieżke:) (tu pewnie opcja na 2/3 dni chyba ze dojazd autem to w jeden) jak by ktos chciał pojechac na snieżke na kołach z 2 noclegami ,zapraszam

Mariusz



ps w niedziele byłem na Sowie,zabawa przednia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D snieznik to moja ulubiona "gorka", praktycznie zawsze pokonywana od strony czech, bo od tamtej strony mozna najblizej szczytu podjechac, Dla Cb 19Kornel93 mam taka informacje ze - nie, na sam szczyt nie da sie wyjechac, od jakiegos czasu mieszkam w Dusznikach i zaczynam poznawac tutejsze trasy ale interesuje mnie jazda poza wylaczeniem drog asfaltowych, natomiast czechy to raj dla roweru, nie trzeba komentowac :P :P !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D snieznik to moja ulubiona "gorka", praktycznie zawsze pokonywana od strony czech, bo od tamtej strony mozna najblizej szczytu podjechac, Dla Cb 19Kornel93 mam taka informacje ze - nie, na sam szczyt nie da sie wyjechac, od jakiegos czasu mieszkam w Dusznikach i zaczynam poznawac tutejsze trasy ale interesuje mnie jazda poza wylaczeniem drog asfaltowych, natomiast czechy to raj dla roweru, nie trzeba komentowac :P :P !!! 

 Ahoj. Podpinam się pod temat. Samemu smutno i źle. Ja zwiedzam okolice Radkowa, Srebrnej Góry, Bielawy. Ostatnio byłam w Polnicy. Chciałabym wyskoczyć do Czech do Bromova. Na ogół robię około 50-60 km. Mam całkiem niezłe tempo (jak na dziewczynę :)

Chętnych ( tylko nie malkotentów ;-) do wspólnego kręcenia serdecznie zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym z chęcią gdzieś dalej pojechał ale 2 tygodnie temu miałem asfaltowe spotkanie III-go stopnia a jako że nie miałem żadnego ochraniacza to się nieźle podrapałem 

dopiero od wczoraj jeżdżę tylko jeszcze mnie pobolewa lewa stopa 

aha i na dłuższe wypady czas mam tylko w niedziele 

a może w tą niedziele ktoś był by chętny zajechać w okolice śnieżnika 

lub inne propozycje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Raczej zamarło, a wakacje co dla niektórych. Jestem z okolic Nowej Rudy, mianowicie Srebrna Góra. Ktoś chętny, to pisać pw.

 

 

Witam serdecznie.

Udało mi się w Kłodzku zorganizować grupę do której okazjonalnie dołączają się rowerzyści spędzający czas w naszej kotlinie. Jeździmy amatorsko i rekreacyjnie, preferujemy leśne drogi, nie unikamy terenu. Opisy naszych ostatnich wyjazdów znajdziecie na moim blogu http://ryjek.bikestats.pl/c,30328,BS-club.html

 

24 sierpnia 2013 organizujemy wycieczkę zielonym szlakiem rowerowym MTB wokół Głuszycy. Z Kłodzka jedziemy szynobusem do Głuszycy Górnej, tam o 7.30 spotykamy się z grupą jadącą ze Świdnicy. Powrót do Kłodzka późnym wieczorem lub szynobusem. Zapraszamy wszystkich chętnych.

ryjek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...