Skocz do zawartości

[rower] 29er Unibike


shield

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, potrzebowałbym pomocy w wybraniu odpowiedniego unibike'a 29er

zastanawiam się pomiędzy fusion/evolution/flite?

chciałbym nabyć dobry rower w rozsądnej cenie, innymi słowy dobry stosunek jakość/cena, a że mieszkam dość blisko Bydgoszczy a o Unibike'ach słyszałem dobre rzeczy to wybór padł na te firmę, oczywiście chętnie wysłucham innych propozycji. Nie chciałbym pisać że cena nie gra roli, aczkolwiek wolałbym uniknąć sytuacji gdzie wydam np 2000 zł i później dojdę do wniosku że mogłem dołożyć te 100-200 złotych

(nie wiem czy potrzebne: moje wymiary)

Wzrost 185

Waga 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Białystok sklep stacjonarny 2400 zapłaciłem, we flicie za 300zł więcej dostajesz klasę lepszy napęd(korba, przerzutka tył, manetki), hamulce, opony. Czy różnica w cenie jest opłacalna to już trzeba sobie policzyć ale wydaje mi się że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie o to chodzi, niby 300 zł a jednak.

Białystok - swoją drogą ciekawe, myślałem że poza Bydgoszczą jest trudno dostępny.

Zmieniałeś/dodawałeś coś w swoim Evolution, jak z wygodą siodła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic jeszcze nie zmieniałem tylko mostek odwróciłem dla bardziej pochylonej pozycji, siodełko twarde w porównaniu z poprzednim ale takie dużo bardziej mi odpowiada, po paru dniach przyzwyczajenia 40/50 km to nie problem. 190 wzrostu rama 21, dobrze będzie jak się przymierzysz, po 300km jazdy na przeglądzie nie było nic do regulacji. Nie wiem czy to błąd w opisie ale mój evo też ma manetke do blokady skoku przy kierownicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zastanawiaj się i bierz flite. 

Przerzutka tył i korba półke wyżej niż u evo, hamulce deore  bez porownania do acer z evo.

Dzięki wszystkim za odpowiedź, potrzebowałem takiego kopa -> bier i nie pytej :)

swoja drogą fajnie jakby opuścił sprzedawca cenę flite do tej za evo, :) pomarzyć można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...