sabuuq Napisano 19 Maja 2013 Napisano 19 Maja 2013 Witam serdecznie, w swoim trekkingu posiadam lekko giętą kierownice. Chciałbym ją jednak wymienić na coś takiegoGdzie można coś takiego kupić i co polecacie? Nie chce też gąbek bo się brudzą czy można na takiej kierownicy z powodzeniem zastosować owijkę znaną z rowerów szosowych? Posiadam niestety sztywny wspornik/mostek kierownicy, coś w tym rodzajuhttp://i.imgur.com/vl8sWxd.jpgBędzie pasować bez problemów?
kolarz16 Napisano 19 Maja 2013 Napisano 19 Maja 2013 pasować będzie aby tylko średnica się zgadzała ale z reguły to 25,4 . A owijka czemu nie ale ja na dłuższe trasy wolałbym jednak mieć gąbkę. a na alledrogo.pl patrzyłeś np. http://allegro.pl/trekingowa-profilowana-humpert-srebrna-pro-stuff-i3257029308.html oraz tania licytacja już z owijką http://allegro.pl/kierownica-wielopozycyjna-do-roweru-trekkingowego-i3261375814.html
sabuuq Napisano 19 Maja 2013 Autor Napisano 19 Maja 2013 Miałem raz gąbkę na rowerze, nie chce znowu bo wiem jak to potem wygląda. Owija moim zdaniem jest praktyczniejsza w konserwacji i można sobie dostosować ilość wolnego miejsca na manetki, licznik, lampki itd.
robertrobert1 Napisano 19 Maja 2013 Napisano 19 Maja 2013 Miałem raz gąbkę na rowerze, nie chce znowu bo wiem jak to potem wygląda. Owija moim zdaniem jest praktyczniejsza w konserwacji i można sobie dostosować ilość wolnego miejsca na manetki, licznik, lampki itd. Masz rację. Ja w rowerze swojej żony zastosowałem owijkę i jest zadowolona. Także i moja córa ma taką owijkę. Również bez skarg. Obie mają za sobą 4 sezony wyprawowe. Tylko zastosuj owijkę korkową.
sabuuq Napisano 19 Maja 2013 Autor Napisano 19 Maja 2013 A ogólnie taka kierownica dobrze sprawdza się w praktyce? Lepsza od zwykłej + rogi?
robertrobert1 Napisano 20 Maja 2013 Napisano 20 Maja 2013 A ogólnie taka kierownica dobrze sprawdza się w praktyce? Lepsza od zwykłej + rogi? To zależy. Jedni ją preferują inni zdecydowanie nie. Ja w Trekkingu na pewno bym jej nie zastosował bo ma swoje ograniczenia. U moich kobiet zastosowałem ową kierownicę aby poprawić pozycję na rowerze i ... się sprawdziła. Tak więc jak wszystko... ma swoje plusy i minusy.
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.