Skocz do zawartości
  • 0

ROMET Rambler 6.0 (2011)


Virek

Pytanie

Nazwa: ROMET Rambler 6.0 (2011)

Data dodania: 17 maj 2013 - 07:54

 

Jak na razie śmigam nim tydzień, więc nie wiele mogę powiedzieć, postanowiłem zacząć swoją przygodę z rowerami właśnie od Rometa, może nie tyle co przez sentyment do starej marki, ale przez cenę. Czekam na jakieś sugestie i pomysły z waszej strony, niedługo dodam więcej zdjęć. Pozdo!Ad 1:Dziś zamówiłem białe platformy Prodigy, ponieważ te pedały troszkę mnie irytują.W planach jeszcze mam wymianę mostka z kierownicą na biały kolor.Na chwilę obecną dalszych planów brak.Ad 2:Dziś zaliczyłem pierwszy wypadek rowerowy z udziałem samochodu, brawura nie popłaca. Z tego co zauważyłem rama cała ale przerzutki i koła do wymiany.Ad 3:W piątek odebrałem rower z naprawy, okazało się że centrowane było przednie i tylne koło, przerzutki całe na szczęście, tak więc miałem więcej szczęścia niż rozumu, nauczka na przyszłość.Ad 4:Dziś po mordowni w wymianą kierownicy i mostka, trzeba poszukać białych klamkomanetek albo osobnych manetek i klamek.Myślę jeszcze nad białymi gripami.

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...