Skocz do zawartości

[rower] Lazaro Integral V3


Gość TheMan

Rekomendowane odpowiedzi

@@Tiermes,  

 

Podbijam 45 mm błotnik ?

Orion bardzo fajne, lekkie mam te ktore byly dolozone do roweru wiec nie zaplacilem za nie wprost.

 

Zmierzylem ich szerokosc i jest chyba te 48mm (6cm po luku) i powiem Ci ze jak sa opcje 41, 48, 53 tak jak napisal kolega Patryk to odradzam Ci te 41mm. 

Znajomy sobie takie zamowil i one nie zakrywaja opony w calosci, podejrzewam ze przy najblizszym deszczu bedzie chlapac bokami, lepiej zeby byly odrobine szersze od opony.

 

 

Jeżeli jeździsz po idealnym asfalcie to amortyzator tylko przeszkadza.

Ha dobre, ja jezdze w Polsce... Drogi standard, osiedlowki jakby po  powodzi ktora zamarzla i rozmarlzla, glowne drogi w miare ok. Dodatkowo mam do pokonania chodnik po peerelowski z polamanaych krzywych plyt, ze szczelinami na szerokosc 2x opona, troche kamieni, szutru w  parku.

 

@@CokupicCC,

Dzieki za opinie, tak w sumie jak spojrzalem na sucho na opis mojej trasy to moze faktycznie nie ma co kombinowac...

Edytowane przez Telik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kellysbike.com/PL/akcesoria/akcesoria-i-komponenty/pompki/kls-doubly#.UfbPQtJ_6yw ma fajne mocowanie do ramy, mocujesz je pod koszykiem do bidonu, szkoda ze nie ma go na fotce, moge ci podelsac fote jak to w zeczywistosci wyglada u mnie w rowerku ale nie wczesniej jak jutro popludniu . Dodatkowy plus taki ze pasuje ze zawrow samochodowych jak i standartowych rowerowych.

Tutaj na jednym ze zxdjec jest to widoczne http://www.forumrowerowe.org/garage/vehicle/2715-raleigh-discovery/?tab=images

Edytowane przez makog
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie kiedy pojawi się ponownie w sprzedaży? Na allegro wisi tylko damka.

 

Napisałem do sprzedającego ;)

odpowiedz w 3 min :D

 

Witam.

Będą pod koniec tygodnia na aukcji.

Pozdrawiam Damian

 

 

takze pod koniec tygodnia chyba zamówie sztukę dla siebie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pytanie czysto techniczne. 
Integral v3 ma na korbie patelnie 42/32/22 czy 48-38-28T ?

Pytam bo na aukcji nie ma informacje a w przypadku Kandsa Maestro patelnia ma 48 - czyli tyle ile być powinno :)

Edytowane przez cu8er
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...