Skocz do zawartości

[rower] Lazaro Integral V3


Gość TheMan

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałeś mojego? Co prawda jest po dużych modyfikacjach, ale :)

 

 

super sie prezenci :) i modyfikacje miodzio... jedynie co mi nie pasuje to błotniki.. ale.. o gustach sie nie dyskutuje ;)

Troche mnie odstraszyła Twoja wypowiedz z innego wątku, ze lazaro nie jest dla nowicjusza bo troche jest przy nim dłubania...

nie powiem... rower ostatni jaki miałem to chyba jakis marketowy w latach 13-16.

Teraz mam 24 i w sumie nic nigdy nie regulowałem w rowerze... ale myśle że nie jest to takie straszne co?

bo dłubać to lubie.... ale przy samochodzie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sądze że potwierdzi to 3/4 użytkowników z tego tematu.

 

no wiec osoba taka jak ja? szukająca odpowiedzi na pytania w internecie.. zero praktyki przy regulacji nie da sobie z nim rady?

przeciez tyle poradników w necie jest jak co zrobic.. wiec chyba cos by sie zrobic dało...

druga sprawa.. na czymś uczyć się trzeba co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to przez ten upał...

bierz go i już.

 

Pewnie, że dasz radę, to nie prom kosmiczny, tylko poczytaj sobie ten temat. Z całym szacunkiem, ale ludziska tu piszą np. "coś mi piszczy w pedałach"... na sam powiedz, nie lepiej samemu roskręcić i nasmarować? niż dwa dni spędzić na forum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to przez ten upał...

bierz go i już.

 

Pewnie, że dasz radę, to nie prom kosmiczny, tylko poczytaj sobie ten temat. Z całym szacunkiem, ale ludziska tu piszą np. "coś mi piszczy w pedałach"... na sam powiedz, nie lepiej samemu roskręcić i nasmarować? niż dwa dni spędzić na forum?

 

oczywiście.. taki problem to nie problem... i tu masz racje ;)

dzięki za info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrukcje - były... oblepiały szczelnie ramę przed zarysowaniami w transporcie (to nie żart)

 

Ha ! Nawet nie patrzylem co to za papiery odrazu poszlo do smietnika :D

Ale nie spodziewalbym sie w tej instrukcji czegos sensownego.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tym bardziej :)

A jeszcze co do tego ze trzeba przy lazaro dlubac. Przy kaxdym rowerze trzeba dlubac badz zaprowadzac go do serwisu. Nie wiem czy te akurat jakos sie wyrozniaja na tle innych marek. W rowerach mamy czesci eksploatacyjne wymagajace regularnego dogladania, konserwacji oraz regulacji tak juz poprostu jest jak sie chce miec rower w ktorym nic nie trzeszczy czy skrzypi i dziala jak powinno

 

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ile sprzedawca dobija cisnienia przed wysylka w kola? Mi tam dalej cos wywoluje drgania przy jezdzie.

Pytanko troche poza tematem. Ktos poleci jakas sakwe, pokrowiec np pod siodelko do przewozu kluczy, by sie kanapka zmiescila itd

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Pytanko troche poza tematem. Ktos poleci jakas sakwe, pokrowiec np pod siodelko do przewozu kluczy, by sie kanapka zmiescila itd

...

co do kanapek to kupiłem sobie meridę s-bag http://allegro.pl/torebka-podsiodlowa-torba-merida-s-bag-ii-black-i3429759814.html , coby plecaka nie targać :icon_cool:

w sumie kwestia ile tego jedzenia masz zamiar wozić, ale spokojnie wchodzi nawet drożdżówka :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieks za podpowiedz, przyglądane się temu.

Wiecie co, tak dzis sobie sprawdzilem "pedala". I prawe sie obraca bez problemu, a lewe jak chce je wprawic w ruch zakreci sie z dwa obroty i staje. Obracajac powoli czuc drgania itd. Czy mozna w pedalo wlac np oleju, dac jakiegoś smaru by to rozruszac?

 

Wysłane z mojego Nexus 4 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Czy mozna w pedalo wlac np oleju, dac jakiegoś smaru by to rozruszac?

 

 

Mozna, ja swoje rozebralem calkowicie, wyczysclem nasmarowalem i poskladalem na nowo, co prawda w innym rowerku. Szeegolnie od strony korb jest masa syfu. Zastanawiam sie poprostu nad kupem nowych lepszej jakosci cos tego stylu http://www.centrumrowerowe.pl/czesci/pedaly-rowerowe/platformowe/klasyczne/p,pedaly-classic-pro-accent,29393.html , poniewaz pomimo czyszczenia samorawoania i tak nadal szalu nie ma, jest lepiej ale d.....p nie urywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś z was zamawiał wersję w kolorze białym to siodełko też białe dostaliście ? :D A i jeszcze jedno jak mocno można sztycę wysunąć? Przejrzałem ją wzdłuż i wszerz i żadnej kreski ani miarki :(

 

Wszystkie rowery z nowych rzutów mają już domyślnie czarne siodełka. Ja zamawiałem biały i też dostałem czarne siodełko i właściwie to teraz się z tego cieszę. Na pewno jest praktyczniejsze a wygląda tak samo dobrze, IMHO nawet lepiej niż białe.

Na sztycy, przynajmniej mojej, jest oznaczenie maksymalnego wysunięcia. Może spróbuj przy sztucznym świetle poszukać. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z tutaj obecnych jest w stanie mi powiedziec jaka jest korzysc z posiadania amortyzatora gdy jezdze w ponad 90% po twardej nawierzchni ?

Moze lepiej na moim miejscu sprawilby sie zwykly sztywny widelec, rower bedzie lzejszy, nie bedzie uginania na podjazdach (mam nieblokowany amorek).

 

Od jakiegos czasu powaznie sie zastanawiam czy ja wogole korzystam z tego dobrodziejstwa i czy ono mnie do czegos potrzebne, moze podpowiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos z tutaj obecnych jest w stanie mi powiedziec jaka jest korzysc z posiadania amortyzatora gdy jezdze w ponad 90% po twardej nawierzchni ?

Moze lepiej na moim miejscu sprawilby sie zwykly sztywny widelec, rower bedzie lzejszy, nie bedzie uginania na podjazdach (mam nieblokowany amorek).

 

Od jakiegos czasu powaznie sie zastanawiam czy ja wogole korzystam z tego dobrodziejstwa i czy ono mnie do czegos potrzebne, moze podpowiecie.

Mam w domu Scotta na sztywnym widelu i Tandera na NEXie i co? jeźdząc po drogach naszego państwa czyli raz asfald raz kamienie itp, lepiej mi się jeździ na amortyzatorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...