Skocz do zawartości

[1100zł] mtb / xc


Rekomendowane odpowiedzi

Czesc .

Szukam roweru ktory dobrze sie nada na trasy rowerowe (ponad 20km) . Do tej pory jezdzilem Kross Sign DS , mimo wszystko jestem z tego roweru bardzo zadowolony (rama 16" a przy wzroscie 165 jest super) ale poprostu szukam czegos na asfalt . Bo Sign ds w lesnych sciezkach spisuje sie super i na pewno zostanie u mnie do konca swojego zywota (a przy okazji , mama sobie nim pojezdzi bo jej tez bardzo sie podoba) . 

No dobra to do sedna sprawy :

Rower - na głownie ścięzki rowerowe,ulice,lekki teren (taki uniwersalny , ale do jazdy do lesie jak pisalem mam krossa ds) .

Rama- 165cm i na pewno jeszcze urosne (13lat) 

Budzet - 1100zł (najlepiej uzywany rower)

 

Czy jest sens kupowac teraz nowy rower ? Czy lepiej poczekac az urosne i potem juz kupic porzadny rower ?



Czesc .

Szukam roweru ktory dobrze sie nada na trasy rowerowe (ponad 20km) . Do tej pory jezdzilem Kross Sign DS , mimo wszystko jestem z tego roweru bardzo zadowolony (rama 16" a przy wzroscie 165 jest super) ale poprostu szukam czegos na asfalt . Bo Sign ds w lesnych sciezkach spisuje sie super i na pewno zostanie u mnie do konca swojego zywota (a przy okazji , mama sobie nim pojezdzi bo jej tez bardzo sie podoba) . 

No dobra to do sedna sprawy :

Rower - na głownie ścięzki rowerowe,ulice,lekki teren (taki uniwersalny , ale do jazdy do lesie jak pisalem mam krossa ds) .

Rama- 165cm i na pewno jeszcze urosne (13lat) 

Budzet - 1100zł (najlepiej uzywany rower)

 

Czy jest sens kupowac teraz nowy rower ? Czy lepiej poczekac az urosne i potem juz kupic porzadny rower ?

 

 

temat do zamkniecia .

Po dluzszym zastanowieniu . Kupuje rame kross sign ds tyle ze 17"  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym, że sign ds to rama "para dh" i średnio nadaje się do typowego xc-kowania. ale jak tam chcesz.

 

czy ja wiem , mi sie naprawde dobrze na niej jezdzi . Ale moze to dlatego ze nigdy nie jechalem na rowerze z prawdziwego zdarzenia XC?

 

Czyli rama XC to taka prosta tak ? A czym sie taka rozni od tej w sign ds ? Tzn.Co ona takiego daje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kross sign ds to typowy rowerek FR i DH dla początkujących. ,

FR - rower do jeżdżenia na specjalnie do tego przygotowanych trasach, przeszkody, kamienie, uskoki itd.

DH - rower do zjazdów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...