Skocz do zawartości

[1400 +/- 100] Rekreacyjna jazda z elementami lasu i górek


Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem ze jednak wydam to maksymalnie 1500 i co lepszego kupie.

Ogólnie mam dylemat czy kupować coś nowego czy szukać używek.

Pomysłu nie mam więc zdaje się na jakieś propozycje. 

 

Szukam czegoś na ten wzór. Większość czasu spędzam na asfalcie albo w parku. Ale opony zawsze mozna wymienić

Kands http://allegro.pl/kands-energy-1300-vb-wysoka-polka-full-alivio-2013-i3191189112.html

 

ewentualnie 

Lazaro http://allegro.pl/lazaro-evolution-v3-full-alivio-amor-z-blokada-m-i3218958510.html

 

Czekam na propozycje

Rower najlepiej z allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integral V to dobry rower za tą cenę. Jestem posiadaczem takowego i dla mnie spisuje się bardzo dobrze. Nie jestem wymagającym rowerzystą. 

Pomimo drobnych pierdołek rower warty zakupu. W garażu są już takie rowery i możesz poczytać opinie o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Integral V to dobry rower za tą cenę. Jestem posiadaczem takowego i dla mnie spisuje się bardzo dobrze. Nie jestem wymagającym rowerzystą. 

Pomimo drobnych pierdołek rower warty zakupu. W garażu są już takie rowery i możesz poczytać opinie o nich.

Ale nie widać już tych rowerów Integral V na allegro.

ten co ja podałem Evolution V to coś podobnego?

Czy ten rower wytrzyma 100 kg ?

 

 

Ja bym proponował kross level a2, wiele ich na tym forum, bardzo dobre opinie i cena za modele 2012 - ok. 1500 zł, a do miasta można opony zmienić.

 

patrzyłem ale wielkości ram przy tych co mi się podobały była za małe.

 

Mam wzrost 185

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nie zauważyłem :)

Z tego co widać to na identycznych podzespołach jest, tylko koło 26", oponki i amorek.

 

Jeżeli będzie bardziej szosa + sporadycznie teren to brałbym większe koła 28" i inne oponki. 

Ten Evo to bardziej MTB. Dlatego szukaj Crossa

 

Ale może ja tam się nie znam ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyłem ale wielkości ram przy tych co mi się podobały była za małe.

 

Mam wzrost 185

Rama 21 cali jest za mała? To rower mtb, więc nie może być bardzo duża.

 

Ale może pomyśl o rowerze np. na kołach 29 cali. Będzie on szybszy od 26 i większy ogółem lecz w tej cenie to tylko używany.

 

No chyba, że jakiś cross, ale w teren daleko nim nie zajedziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem Kross-a Hexagon v5 na ramie 21 cali i jeździło mi się dobrze.

Więc w taka wielkość będe celował. Tylko musiał bym gdzies dokładne wymiary tej ramy znaleźć bo każda marka ma inaczej.

 

Pyton000 to ty masz 28 cali?

jaki ci się na takich oponkach po np lesie jeździ. Nie mówie to o korzeniach i jakiś zjazdach ale takim lekkim błocie czy żwirku.

tak jak pisałem głównie asfalt ale błotko też czasem będzie. Więc jeśli te oponki sie nie sprawdzają to wole mtb bo tym po asfalcie tez sie dobrze jeździ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...