Skocz do zawartości
  • 0

Romet Albatros (1972)


David93

Pytanie

Nazwa: Romet Albatros (1972)

Data dodania: 24 luty 2012 - 23:43

 

Rower dostałem od znajomego. Był w niezłym stanie i go wyremontowałem. Oryginalny lakier jest trochę zniszczony, ale chromy są jak nowe :) trochę rzeczy wymieniłem i mam do niego wszystkie oryginalne części w bardzo dobrym stanie ;DNiestety musiałem jakiś czas temu wymienić koło tylne bo z powodu pękniętej w środku piasty, koło samo się odkręcało w czasie jazdy. wymieniłem je na oryginalne koło Romet ale niestety 27x1 1/4, coś za coś. Udało mi się też dorwać ten sam model opony Michelin ale na 27 cali, właśnie na to koło :) Ostatnio założyłem oryginalne oświetlenie na dynamo, które wcześniej zdjąłem, pięknie wygląda :)Zdjęcie w drewnianym domku jest jeszcze przed odrestaurowaniem gdzie nie myślałem jeszcze o tym, aby Albatrosa przywrócić do takiego stanu w jakim jest teraz (zdjęcia aktualne, nie są dobrej jakości. Zrobię lustrzanką w plenerze jak będzie na to czas) W galerii dodane zdjęcie z katalogu Romet.

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...