Skocz do zawartości

[Trekking & Frirajd na 29er] dla Pomorzaków i wszystkich innych chętnych 11.05


marekgda

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jest to pewne nawiązanie do tematu [Trekking z Elementami Frirajdu] Wielkokiszkowa Ostrzejsza Jazda
http://www.forumrowerowe.org/topic/112502-trekking-z-elementami-frirajdu-wielkokiszkowa-ostrzejsza-jazda/

W w/w temacie ludziska chwalą się opisem i foto gdzie to nie byli, na czym jeździli i jak im tam było.

Brakowało mi takiego miejsca/tematu gdzie można by się spróbować umawiać na takie tam pojeżdżenie tu i ówdzie w dużokołowym towarzystwie.
Takie pojeżdżenie bez aspiracji Zlotu, Mini Zlotu itd. itp.

Od zarządzania Zlotów i Innych Ważnych Wydarzeń są Właściwe Osoby  :icon_wink:  :002:  :thumbsup:

http://www.forumrowerowe.org/topic/118404-mini-zlocik-trojmiejskie-kucie-stali-27-29092012/

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/123955-kolejny-mini-zlocik-geriatryczny-sped-rekonwalescencyjny-24112012/
 

Ale o co kaman :

 

Dla posiadaczy/użytkowników dwóch kół o słusznym rozmiarze 29" (i nie tylko) bez podziału na stal, karbon czy aluminium chciałbym zaproponować mały wypad na umowne/symboliczne "roztwarcie" sezonu 2013.

W tytule napisałem "dla Pomorzaków" bo tubylcy, jeśli tylko będą chęci, nie powinni mieć problemu z przybyciem. Wszyscy inni "z poza" mile widziani !!!

Założenia:
Termin (pierwsze podejście - wszystko zależy od pogody) 11 lub 12.05.
Wypad całodniowy (max. 10-12 godzin) - tempo umiarkowane, trasa po drogach polnych - leśnych - lokalnych asfaltach, nastawienie na poznawanie okolicy (a jest gdzie zajrzeć), a nie na pośpiech i wyścigi (czyli ma być fun chociaż niekoniecznie lekko) czyli taka "Wielkokiszkowa TROCHĘ Ostrzejsza Jazda".

W ogólnych zarysach:
Start rano (najpóźniej ok 8.00) Wejherowo-Nanice, latarnia morska Stilo, Jastrzębia Góra, latarnia Rozewie, Władysławowo, Puck, Wejherowo/Reda/Rumia/Gdynia.
Oczywiście trasę można modyfikować w zależności od sytuacji.
W Jastrzębiej Górze regeneracja zasobów energetycznych.
Długość trasy - min.80-100 km, max. może być i 150 km.

 

Jacyś chętni ?


Pozdrawiam

Edytowane przez marekgda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Na wstępie prośba do admina - mam nadzieję że ją przeczyta i zaakceptuje:

Jeżeli to możliwe prosiłbym o podpięcie "na górze" tego temetu do 8/9.05. Może jeszcze ktoś się zainteresuje.

 

Ivanie dzięki za chęci, no ale jest jak jest (tak jak piszesz). Cóś mi sie wydaje że co sie odwlecze to nieuciecze :) .

 

Ze skwarkiem2 trochu dzisiaj pojeździlim, pogadalim, ale nic się nie chwalił że będzie swojego Krossa "na rybkach" wieszał ...  :D

Skwarku u mnie wikendy majowe sa bogate w różnego rodzaju wydarzenia. Takim na pewno wolnym terminem jest właśnie 11-12.05. Inne terminy na zasadzie - sms o godz. 6  "Jedziesz ? start 6.30" czyli na ostatnią chwilę.

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez marekgda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliśmy we trzech (dwaj moi koledzy na 26" i ja), wjechaliśmy pod samiuśką latarnię Stilo i cało wróciliśmy do domu. Założonych celów w 100% nie zrealizowaliśmy bo czasu i sił zaczynało brakować.

Czas jazdy 7:45, na świerzym powietrzu 12 godz., przejechane ponad 122 km drogami leśnymi, polnymi, brukowanymi, piaszczystymi i błotnistymi oraz lokalnymi i niestety krajowymi asfaltami (asfaltem w sumie ze 30 km).

Jak obrobię fotki i przebieg trasy to jakoś je zaprezentuję.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez marekgda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...