Skocz do zawartości

[do 1600zł] rower crossowy


Rekomendowane odpowiedzi

No tak nad tym UNIBIKE Crossfire  też się zastanawiałem, ale troszkę słabą ma jakość ramy jak dla mnie jednym słowem każdą ryskę widać i tutaj traci na wizerunku. A może ktoś coś więcej powiedzieć o tej firmie Medano ? Jest to firma Polska z Wielunia, ale nie mogę znaleźć na jej temat opinii. Czy te ramy są dobre, bo wydaję mi się, że osprzęt jest nie najgorszy jak na ten przedział cenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejechałem już 800km tym  rowerem (kupionym miesiąc temu) po rożnym terenie i rys nie uświadczyłem.

 

Tez wyczytałem przed jego kupnem o tym "problemie",ale zostałem wyprowadzony z błędu przez forumowiczów i chwała im za to :-)  .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem szczęśliwym posiadaczem UNIBIKE'a, jednak z moim przedmówcą się nie zgodzę. Rowerkowi nie mam nic do zarzucenia. Wręcz przeciwnie, sprawuje się bardzo dobrze. Jednak rama jest w matowym kolorze, więc widać na niej rysy. To jest normalne zjawisko przy użytkowaniu roweru. Matowy lakier naprawdę super wygląda, a z czasem rysy pojawią się na każdej ramie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myśle nad unibike crossifre albo viper (ten to chyba dopiero po sezonie). Brałem też pod uwagę tańsze Lazaro-1100, Kands-1250 i Northtec Caledon-1350 ale jakoś nie przemawiają dla mnie te marki - brak serwisu, sprzedaż tylko przez allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli chodzi o sezon i kupno roweru to jest dość duża strata obecnie. Ja w sierpniu zeszłego roku kupiłem Centuriona Backfire 100 za 1599 zł, a dziś w tym samym sklepie ten sam rower kosztuje 2100 wiec widać jak ceny windują podczas sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myśle nad unibike crossifre albo viper (ten to chyba dopiero po sezonie). Brałem też pod uwagę tańsze Lazaro-1100, Kands-1250 i Northtec Caledon-1350 ale jakoś nie przemawiają dla mnie te marki - brak serwisu, sprzedaż tylko przez allegro.

 

 

Widzę, że kolega również z Łodzi, nie wiem czy rozglądałeś się na mieście w sklepach ja juź chyba byłem we wszystkich i właśnie w "BIKEMI" na Wydawniczej sprzedwca zachwalał mi ten rower Medano Countour cr 1.1, i nie odwodził mnie od kupna UNIBIKE Crossfire tylko mówił, że tamten jest ciekawą konkurencją. Tylko właśnie czy ktoś tutaj coś może powiedzieć o tych ramach MEDANO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem tylko w Piaście na puszkina. Oglądałem Vipera. Mnie się bardzo podoba. Ale wstrzymam się do jesieni, poczekam aż spadnie cena. Za 1600-1700 bym kupił ale nie więcej. Naprawie swojego Hexagona i ten sezon nim pojeżdzę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...