Skocz do zawartości

[1000zł] Rower trekkingowy / MTB?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Szukam jakiegoś rowerku do około 1000zł, nówka, używany - obojętnie. (Raczej używka, nówki dobrej nie znajdę :)).

Przeważnie jeździłbym po asfalcie, kostce, czasami gdzieś za miasto po asfalcie, z tym że gorszym, może jakieś piaski, raczej twarde nawierzchnie, po piachu nie zamierzam jeździć.

Myślę, że lepszy byłby rower trekkingowy do takich rzeczy, lecz pozostawię to wam do oceny.

 

Co do ramy to nie wiem.

Posiadam około 185 cm wzrostu.

Ważę jakieś 68 kg.

To chyba tyle co wam potrzeba :).

 

Myślałem o jakimś używanym:

- Kross Evado 1.0/2.0 (Jak znajdzie :))

- Kross Level A2/A4 (Z tym, że ten to MTB)

 

Jakaś dobra dusza by coś może podpowiedziała, nakierowała na coś? :)

Rower zamierzam kupować przed wakacjami, może po wakacjach - nie jestem do końca pewien. Mogę go kupić za miesiąc, może przed samymi wakacjami - nie wiem :c.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tu nic o jakichś wyjątkowo wygórowanych wymaganiach, więc nie widzę powodu, by do takiego zastosowania nie polecić Lazaro Integral.

 

Rower typu cross (dla uproszczenia powiedzmy, że jak trekking tylko bez bagażnika,błotników, oświetlania itd.). Do kupienia praktycznie tylko na allegro, za około 1100zł. Za to świetny stosunek ceny do jakości. Chwilowo chyba nie ma, ale następna partia ma być wrzucona po weekendzie, więc pewnie jak później będziesz kupował, to też będzie.

 

Tu temat użytkowników tego roweru:

 

http://www.forumrowerowe.org/topic/95623-rower-lazaro-integral-v/

 

Używkę dostaniesz lepszą, ale to trochę loteria. Jak sam nie grzebiesz przy rowerze to mogą czekać cię dodatkowe koszty serwisowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi bagażnik nie potrzebny, może trochę pomyliłem pojęcia ;)

Chcę rower tak jak napisałem, na asfalt i czasami jakieś utwardzone powierzchnie.

Mam aktualnie rowerek, jest bardzo dobry, leciutki (o taki mi głównie chodzi - także cross najlepszy (chyba?)) lecz niestety, dobiega jego żywot, a robić mi się go nie opłaca, bo parę rzeczy do wymiany jest.

Max budżet, no nie wiem. Przed wakacjami zapewne z 1000, może ta stówka więcej, po wakacjach zapewne z 1500.

Najlepiej jakbyście podali jakieś 2 rowerki, do 1000 i do 1500 i opisali co nieco, czy opłaca się dokładać itp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszym wyborem jak już kolega wyżej wspomniał będzie Lazaro Integral http://allegro.pl/king-of-the-road-2013-lazaro-integral-v3-na-alivio-i3136186052.html, w cenie do 1500 z nówek niczego lepszego nie dostaniesz. Także zastanowiłbym się także nad używkami, przykładem może być ten model http://tablica.pl/oferta/rower-cross-felt-qx-80-deore-ID2NccT.html#9f20d88dfc;r:;s:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...