Skocz do zawartości

[Licznik]Sigma Sport BC 1609 STS problem


MrKonrad

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj kurier przywiózł mi nowy licznik sigma bc1609 sts.Założyłem go na rower zrobiłem około 50 km i wszystko działało.Dzisiaj zrobiłem tak z 10 km i nagle licznik przestał liczyć km/h. Pierwsze pomyślałem że nagrzał się bo słońce grzało dość dobrze ;) licznik pokazywał 31 stopni więc zatrzymałem się w cieniu temperatura na liczniku spadła do 27 i dalej nie działa. Gdy dojechałem do domu zacząłem grzebać i zauważyłem że czujnik wydaję charakterystyczne piknięcie lecz nie zaświeca się zielona dioda. Wiecie co może być przyczyną tego problemu i jak to naprawić ? Zależy mi na czasie bo w sobotę są cyklokarpaty w przemyślu i chciałbym żeby licznik na nich działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij baterie ze stacji i z czujnika, włóż ponownie po jakimś czasie (np kilku min) i postępuj zgodnie z instrukcją obsługi, zwracając uwagę na to, by stacja bazowa "widziała" czujnik (czyli stacja ma być po tej samej stronie kierownicy co czujnik).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie witam wszystkich, jest to mój pierwszy post. 

 

Mam nietypowy problem a ten temat jest dość mu bliski, dlatego nowego nie zakładałem (mam nadzieje że autor się nie obrazi;)). 

 

Mam licznik sigma bc 1609 bezprzewodowy. Mam problem z sensorem, problem polega na tym że "zżera" mi baterię w dwa dni. Na początku jak pierwszy raz zamontowałem licznik chodził, po dwóch dniach przychodzę do garażu, licznik już nie działa, tzn, sam licznik w porządku ale nie wskazuje km. Wyjąłem baterię z sensora , sprawdziłem padnięta. Włożyłem nową. Wszystko śmiga. Po dwóch dniach to samo. Licznik pokazuje low itd ze znaczkiem baterii.  Już 3 baterie zmarnowane. Nie wiem co robić. 

Ktoś miał podobny problem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...