Skocz do zawartości

[Białystok] Unibike Expedition model 2008


piawel

Rekomendowane odpowiedzi

W BIAŁYMSTOKU w dniu 24 kwietnia 2013 r. (środa) ok. godz. 16.00 -18.00 skradziono w pobliżu galerii Biała rower UNIBIKE EXPEDITION model 2008, kolor srebrno-czarny - bardzo podobny do tego ze zdjęcia:

http://wwww.katalogrowerowy.pl/userdata/foto/large/2384.jpg

Bardzo proszę o kontakt wszystkich, którzy mogą pomóc w jego odzyskaniu.
tel. 692 122 248

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w BIAŁYMSTOKU i będę sie rozglądał, ale myślę że w mieście raczej go nie znajdziesz.

Podaj po czym go odróżnić od innych, jakieś elementy albo znaki.

Napicz jeszcze jak był zabezpieczony, aby przestrzec innych.

Edytowane przez gad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za zainteresowanie. Najbardziej charakterystyczną cechą roweru jest jego kierownica w kształcie niemal zamkniętej elipsy. Poza tym na czarnym neoprenie jest na kilku centymetrach dodatkowo owinięta srebrną taśmą z dwóch stron. I jeszcze mały różowo-czerwony dzwonek z kompasem w środku. Kolor roweru to w większości srebrny z czarnymi elementami (patrz zdjęcie z pierwszego postu). Zabezpieczony był niestety bezmyślnie: niby dobra linka z szyfrem, ale złapana za koło. Niech to będzie PRZESTROGĄ DLA WSZYSTKICH. Złodziej przyszedł z własnym kołem (czy też ukradł wcześniej z innego roweru) i oddalił się.

Piszcie lub dzwońcie jeśli zauważycie mojego "rumaka". Dziękuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koło zostało ?

Raczej wszystkie te elementy co podałeś łatwo jest się pozbyć, a kierownica jest standardowa w tym modelu.

Przejedz się jeszcze w niedzielę na giełde samochodową, tylko wcześnie rano (gorący towar w niskiej cenie pewnie szybko zostanie sprzedany)

Edytowane przez gad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale koło zostało ?

Raczej wszystkie te elementy co podałeś łatwo jest się pozbyć, a kierownica jest standardowa w tym modelu.

Przejedz się jeszcze w niedzielę na giełde samochodową, tylko wcześnie rano (gorący towar w niskiej cenie pewnie szybko zostanie sprzedany)

 

Cóż... koło zostało. Wątpliwa to pociecha jesli nie znajdę roweru. Dobry pomysł z tą giełdą. Dzięki za podpowiedź. A za rozglądanie się będę bardzo wdzięczny. Jeśli masz taką możliwość, przekaż, proszę, znajomym cyklistom mój problem. Więcej par oczu, większa szansa na odzyskanie roweru. Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego wypadało by podać jeszcze nr ramy by móc Tobie jakoś pomóc .Zgłosiłeś kradzież na policjii ? wbrew pozorom trochę rowerów odnajdują często przypadkowo ale czasami namierzają też dziuple i znajdują sporą ilość rowerów jak będzie nr ramy zarejestrowany w bazie skradzionych to jest większa szansa że kiedyś możesz go odzyskać .Obserwuj allegro i giełdę samochodową .A kamer nie było w pobliżu ? http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35241,13370280.html

Edytowane przez piterd3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego wypadało by podać jeszcze nr ramy by móc Tobie jakoś pomóc .Zgłosiłeś kradzież na policjii ? wbrew pozorom trochę rowerów odnajdują często przypadkowo ale czasami namierzają też dziuple i znajdują sporą ilość rowerów jak będzie nr ramy zarejestrowany w bazie skradzionych to jest większa szansa że kiedyś możesz go odzyskać .Obserwuj allegro i giełdę samochodową .A kamer nie było w pobliżu ? http://bialystok.gazeta.pl/bialystok/1,35241,13370280.html

 

Dzięki za odzew. Numer fabryczny (ramy) to: YQ7K128108. Policja sprawę zna i prowadzi. Ma też gościa na nagraniach z monitoringu. Nie wiem jaka jest skuteczność jej działań w takich sprawach, ale tacy ludzie jak Ty - baczni obserwatorzy i "podpowiadacze" - mogą w dużej mierze przyczynić się do zlokalizowania gada (bądź roweru). Kontakt do mnie: 692 122 248, gdyby udało się coś zauważyć. Pozdrawiam serdecznie

 

Czy ktoś widział 24 kwietnia 2013 r. między godz. 15.00 i 16.30 przechodzącego gościa z kołem rowerowym na trasie Galeria Alfa i stawy przy galerii Białej (ul. Mickiewicza)? To dość niecodzienny widok, więc może wpadł komus w oko? Dajcie, proszę, znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...