Skocz do zawartości

[do1500zł] MTB dla 13-o latka niskiego


Jarek0

Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Mam problem z zakupem roweru odpowiedniego dla 13-o latka o wzroście ok 150cm. Mam ok 1300zł, które mogę na rower przeznaczyć. Firma nie jest dla mnie tak ważna, jak dobre wyposażenie, jeśli to możliwe. Syn jeździ po asfalcie ale i w las i na lekkie bezdroża. Nie znam się na częściach rowerowych aż tak, aby składać samemu, więc wolałbym kupić coś gotowego. bardzo proszę o radę lub propozycje. Za wszystkie z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden ciekawy rower- TREK 3700 , ma najniższą ramę na 26" kołach, ale jego cena to aż 1899zł, Tańszy był rocznik 2012, ale nie ma go już w sprzedaży. Jest też SVR advanded 5000 np: http://allegro.pl/rower-svr-advanced-5000-unikat-aluminiowy-tylko-tu-i3170161783.html. syn mierzył i jest on coś koło ramy 14" przez to przełamanie. Dziwne ale na necie jest bardzo mało o nich informacji. oglądaliśmy Kross-y, Kellys-y i inne. Wybór ogromny, ceny różne. Jedynie Trek pasowałby najlepiej ramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro nikt nic nie pisze, to kończąc post powiem, że kupiłem synowi rower SVR advenced5000. To podobno już  wycofywana z rynku podróbka włoskiego Sektora. Fajne wyposażenie, niska rama, wygląd spoko tylko brak miejsca do mocowania bidonu, ale skoro mam wiertarkę i wiertła, to dam radę. Fajnych tras i gumowych drzew. :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...