Skocz do zawartości
  • 0

shimano pininfarina czy warto?


Gość gosia

Pytanie

Witam. Chciałabym sie dowiedziec czy warto kupic taki rower:

http://shopping.groupon.pl/d-20271951-skladany-rower-pinifarina-rower-lekki-rower-rower-tanio-rower-shimano

Ma on sluzyc mi glownie do jazdy po miescie, lasach itp, zwykle przejazdzki.

 Czy moze kupic rower typowo miejski jak np http://allegro.pl/rower-miejski-28-ctb-shimano-nexus-3-biegi-i3158519990.html

Dziekuje uprzejmnie za pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałabym sie dowiedziec czy warto kupic taki rower:

http://shopping.groupon.pl/d-20271951-skladany-rower-pinifarina-rower-lekki-rower-rower-tanio-rower-shimano

Ma on sluzyc mi glownie do jazdy po miescie, lasach itp, zwykle przejazdzki.

 Czy moze kupic rower typowo miejski jak np http://allegro.pl/rower-miejski-28-ctb-shimano-nexus-3-biegi-i3158519990.html

Dziekuje uprzejmnie za pomoc:)

 

 

No ja też planuję kupić ten rower, bardzo mało jest informacji o nim.

Tylko nie wiem czy na 160 cm bedzie on dobry ;p

Ale raczej kupie bo jest naprawde ładny a w razie czego sie go poprostu sprzeda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosia

 

No ja też planuję kupić ten rower, bardzo mało jest informacji o nim.

Tylko nie wiem czy na 160 cm bedzie on dobry ;p

Ale raczej kupie bo jest naprawde ładny a w razie czego sie go poprostu sprzeda :D

 

 

no a ja właśnie dałam sobie z nim spokój. Tak mi poradził mój brat, który może i się nie zna ale myśle że ma rację. Po pierwsze, że cena roweru (niby 2999) jest mocno przesadzona, a po drugie to ten rower oprócz wyglądu i bajeru w postaci składanej ramy nie ma nic w sobie specjalnego, brak świateł, błotników i tego typu podstawowych rzeczy. Rama stalowa... ogólnie szału bez.

aleee oczywiście możemy się mylić, w razie czego jak kupisz ten rower to masz dać znać jak się spisuje;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaaa

 

no a ja właśnie dałam sobie z nim spokój. Tak mi poradził mój brat, który może i się nie zna ale myśle że ma rację. Po pierwsze, że cena roweru (niby 2999) jest mocno przesadzona, a po drugie to ten rower oprócz wyglądu i bajeru w postaci składanej ramy nie ma nic w sobie specjalnego, brak świateł, błotników i tego typu podstawowych rzeczy. Rama stalowa... ogólnie szału bez.

aleee oczywiście możemy się mylić, w razie czego jak kupisz ten rower to masz dać znać jak się spisuje;]

Ja kupiłam i jestem mega zadowolona. Chodziło mi o rower, ktory złożę i bez problemu włożę do bagaznika auta. Składa sie szybko, jest lekki i dobrze pakuje do bagaznika i o to  właśnie mi chodziło! Super zakup! jesli ktoś nawet nie widział, niech nie ocenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gosiek

Ja kupiłam i jestem mega zadowolona. Chodziło mi o rower, ktory złożę i bez problemu włożę do bagaznika auta. Składa sie szybko, jest lekki i dobrze pakuje do bagaznika i o to  właśnie mi chodziło! Super zakup! jesli ktoś nawet nie widział, niech nie ocenia.

Chciałam zapytać o to jak się siedzi na tym rowerze,czy sylwetka jest bardzo pochylona czy wyprostowana? Pytam bo do tej pory jeżdziłam na górskim i nie byłam zadowolona.Proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem rower, jestem zadowolony, do miasta idealny (np. mieszkanie na 7 pietrze, ładujesz do widy i jedziesz) : )

Ogolnie to badziewie , taka podrobka Jacka Dahona ale na marnym osprzecie , moze za te 700 PLN co teraz oferuja . kwestia jak trwaly jest zatrzask , reszta nic nie warta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jacek

Ja kupiłam i jestem mega zadowolona. Chodziło mi o rower, ktory złożę i bez problemu włożę do bagaznika auta. Składa sie szybko, jest lekki i dobrze pakuje do bagaznika i o to  właśnie mi chodziło! Super zakup! jesli ktoś nawet nie widział, niech nie ocenia.

A na jaki wzrost on pasuje, bo ja mam 185cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Za 2900 to mozna kupic prawdziwy rower , nawet jak sie ktos postara to z amortyzatorem z kompozytu a nie skladak na stalowej ramie z osprzetem z poprzedniej epoki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no a ja właśnie dałam sobie z nim spokój. Tak mi poradził mój brat, który może i się nie zna ale myśle że ma rację. Po pierwsze, że cena roweru (niby 2999) jest mocno przesadzona, a po drugie to ten rower oprócz wyglądu i bajeru w postaci składanej ramy nie ma nic w sobie specjalnego, brak świateł, błotników i tego typu podstawowych rzeczy. Rama stalowa... ogólnie szału bez.

aleee oczywiście możemy się mylić, w razie czego jak kupisz ten rower to masz dać znać jak się spisuje;]

 

 

Kupiłem taki roiwer jest super! za taką cenę nie można kupić nic lepszego. Przejechałem w b. dobrm tempie już ok. 1000 km.

Jeżeli jest jeszcze do nabycia polecam.

Poskładałem, przewiozłem do Kołobrzegu i 3 tygodnie używałem nad morzem. Cena jest porównywalna z ceną za wypożyczenie roweru w Kołobrzegu na 3 tygodnie właśnie.

Gorąco, jeszcze raz polecam. Zaznaczam, że jest mój 5 rower w kolekcji.

Kornel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałabym sie dowiedziec czy warto kupic taki rower:

http://shopping.groupon.pl/d-20271951-skladany-rower-pinifarina-rower-lekki-rower-rower-tanio-rower-shimano

Ma on sluzyc mi glownie do jazdy po miescie, lasach itp, zwykle przejazdzki.

 Czy moze kupic rower typowo miejski jak np http://allegro.pl/rower-miejski-28-ctb-shimano-nexus-3-biegi-i3158519990.html

Dziekuje uprzejmnie za pomoc:)

 

 

A czy mozna zamontować błotnik,tez chce go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jest bardo przyzwoity, jak na swoją cenę. jest wyjątkowo lekki. spodziewałam się czegoś cięższego, ale waży może jakieś 17 kg, a trochę już do niego przyczepiłem części. po pierwsze musimy wyłożyć trochę grosza na oświetlenie, chyba, że nas satysfakcjonują dołączone odblaski. wedłóg prawa wystarczą, by nie dostać mandatu, ale czy wystarczą dla nas? po drugie, musimy kupić dzwonek. bez tego w mieście ani rusz. błotniki się przydadzą, jeśli lubimy być nie pokryci błotem. po za tym rower ma wszystko inne, co potrzebne. takie bzdety, jak licznik bądź bagażnik możemy sobie zostawić na później. ja jak najbardziej ten rower polecam. co do komentarzy innych osób krytykujących osprzęt z byłej epoki, to rzeczywiści, manetki mogłyby być lepszej jakości, ale takie bardzo dobre to jest kwestia może 100 złotych, również przednie przerzutki są "no name", ale takie dobre to jest jakieś 80 złotych. najważniejsza w tej kwestii jest rama. jest wysokiej jakości i nawet gdyby ktoś kupił ten rower dla samej ramy i zamontował wszystko inne sam, to i tak jest to dobry interes. ponieważ za taką cenę nie dostaniemy nawet samej takiej ramy. przy okazji, koła są świetnej jakości, aluminiowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam rower pininfarina juz dwanascie lat, przejechalem na nim kilkanascie tysiecy kilometrow, zuzylem trzy komplety opon, poza tym wszystko bez zarzutu. wlasnie teraz chcialbym kupic ten skladany ale nie ma ich w ofercei. Poczekam, moze na wiosne sie pojawi bo glownie interesuje mnie skladanie go do bagaznika. Nie chce kupowac bagaznika dachowego bo do poprzedniego auta zakupilem a po kilku dniach skasowalem woz i bagaznik sie nie przydal :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...