Skocz do zawartości

[rower] Scott Scale 970 vs Scott Aspect 920 vs Northtec Cayon XT


Robin7609

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem szczęśliwym posiadaczem Scotta Scale 950 i szystkim niezdecydowanym gorąco polecam tą ramę. Sam miałem obawy, czy nie będzie ona aż nazbyt sportowa, a co za tym idzie niewygodna przy jeździe rekreacyjnej po asfalcie. Obawy były nieuzasadnione, ponieważ komfort jazdy jest dużo lepszy jak w starym rowerze z geometrią "rekreacyjną". Natomiast w terenie to istne zwierzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Tak jak obiecałem, chciałem podzielić się z Wami moimi wrażeniami co do Scotta Scale 970. Mam go już prawie 2 tygodnie i ciągle mnie mega zaskakuje (pozytywnie oczywiście) geometria jak dla mnie IDEALNA. tak jak kolega Mariusz wyżej napisał- po asfalcie czuję się komfortowo ale w terenie... poprostu bajka :thumbsup:. Na piachu, błocie poprostu w grząskim terenie jedzie się idealnie- nie zarzuca itp (wcześniej na 26 nie było tak różowo) Taką samą trasę  kręcę średnio o 1,5-2km szybciej nż na 26 w ubiegłym roku. (dodam że wtedy w pełni sezonu a teraz na początku :) )-teren zróżnicowany-las, podjazdy piach,błoto, grząski żwir) No nie jest to Scale 950 jak u kolegi ale jak dla mnie w zupełności wystarczy :) Polecam wszystkim zainteresowanym!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...