Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

o ktorej bedziesz tam w piatek ? ja planuje wyjechac rano od siebie przez Szczyrk do Brennej wjechac

 

W piątek będę w Istebnej z samego rana, ale szaleć rowerowo raczej nie będę. Do ok.15 mam odcinek testowy na Zaolziu, a potem będę chciał pyknąć jakąś małą traskę ok. 20-30 km. Na większe jeżdżenie nastawiam się dopiero na poniedziałek/wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Planujecie coś w tym tygodniu ? Mam jeszcze tydzień urlopu i chce go jak najlepiej wykorzystać :woot: . Pogoda na ten tydzień ma być idealna na rower. Myśle nad Szlakiem Orlich Gniazd(1-2dni), Rychlebach(2 dni). Weekend już zaplanowany- Bike Maraton w Polanicy :thumbsup:.

Może ktoś wypisać daty ciekawych lokalnych imprez, zawodów, które odbędą się jeszcze w tym roku? Nie chcę przegapć czegoś ciekawego :laugh:

Ja wiem tylko o:

Skandia 27.09 Dąbrowa Górnicza

I Bytomski Piknik Sportowy 28.09 Dolomity

MTB Maraton 04.10 Istebna

AZS MTB CUP 05.10 Zabrze

Enduro Trails 11.10 Bielsko-Biała

VI Otwarte MIstrzostwa Orzesza 12.10

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na  wypad w góry na 2 dni? Sobota- Polanica-Zdrój, Bike Maraton.Po maratonie przejazd do Złotego Stoku i szukanie noclegu, jak starczy czasu można jeszcze coś pokręcić.

Niedziela- Złoty Stok , Borówkowa i okolice.Powrót do domu w godzinach 16-18. Moge zabrać 2 osoby z rowerami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...