Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Jestem za Pilskiem, wjazd początek trasą MTB Marthonu z Korbielowa a potem na Pilsko i zjazd Niebieskim i drogą do Korbielowa. Wariant drugi objechać trasę mega maratonu i odbić na Pilsko i zjazd niebieskim. Osobiście jestem za wariantem drugim opis tras ze strony MTB Marthonu "...Typowo górska trasa z wymagającymi, technicznymi i widowiskowymi sekcjami przejeżdżanymi podczas wyścigu etapowego Carpathia MTB Venture. Maraton z najwyżej położonymi i przejeżdżanymi trasami w historii MTB w PL. Najdłuższy i najbardziej selektywny podjazd "startowy" wśród wszystkich maratonów MTB rozgrywanych kiedykolwiek w Polsce: Korbielów - Hala Miziowa ..."  :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na góry w weekend piszę bo stęskniłem się trochę za nimi :)

 

Pilsko, dobra opcja, możecie zarzucić te trasy z maratonów? Wjazd na Miziową z Korbielowa z tego co wiem idzie przez nartostradę, albo mocna noga, albo kaseta 36 z młynkiem 22 z przodu ;) Wolałbym bardziej techniczną sekcję na podjazd, choćby od strony Słowacji. Pytanie chcecie dojechać pociągiem? Bo jeśli mielibyśmy startować od strony Korbielowa to z Żywca jest conajmniej 1,5 h jazdy na rowerze.

Ja miałem wizję trasy przez Pilsko ze startem z Milówki i zaliczeniem Rysianki, Romanki, a na końcu Pilska i zjazd na Słowację :) i wtedy powrót asfaltem ze średnią spokojnie > 30 km/h ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin trasa biegnie początkowo żółtym (od zajazdu Smrek) szlak idzie w prawo a trasa odbija w lewo, nartostradą to był zjazd do mety i to też część przebiegała rynną obok nartostrady. A trasa warta uwagi bo tak jak Daniel pisze najlepsza trasa MTB jaką jechałem.

Daniel co będziemy sobie żałować dwa razy mykniemy pętle giga  :woot:

A co do transportu to się zgadamy, bo wstępnie z Danielem rozważaliśmy jazdę samochodami tak jak do Istebnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...