Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

dawno tu nie zaglądałem, ale z ekipą ciągły kontakt na fb jest :P

 

Devilek podobno planowałeś na sobotę najbliższą - 12 lipca - jakiś wypad w góry, chętnie się wybiorę, a jeśli nie planowałeś to ja rzucam hasło: czy ktoś chętny na sobotę ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam jednej chętnej osoby na weekendowy wyjazd w góry. W sobotę jadę na BM do Bielawy, a w niedzielę chciałbym pojechać w okolice Jesenika.Odwiedzić m.in. rychlebskie i jak starczy czasu to wjechać na Pradziada(1490m).

Nocleg w jakimś apartamencie w Czechach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie pisałem na te Rychleby bo mi się tam nie chciało jechać bo za daleko(a w moim wieku podróże męczą). Umówiłem się z kumplem kapeluchem z Zatora, jadę na kole na Zator potem jedziemy na Leskowiec a potem wracam przez Zator. Jakby była jakaś wycieczka wcześniej zaplanowana w Beskidy to bym się pisał. Marcin się coś rozleniwił. :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie rozleniwiłem, po prostu pogoda niepewna, chciałbym pojechać w góry na cały dzień i zrobić dużo km, ale jak mam uciekać przed burzą to trochę bez sensu. Poza tym 5'go wyruszam na urlop w Pieniny i Gorce więc muszę zachować trochę sił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie rozleniwiłem, po prostu pogoda niepewna, chciałbym pojechać w góry na cały dzień i zrobić dużo km, ale jak mam uciekać przed burzą to trochę bez sensu. Poza tym 5'go wyruszam na urlop w Pieniny i Gorce więc muszę zachować trochę sił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...