Skocz do zawartości

Bikresi, zapraszają na wspólne kręcenie :)


karpik75

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, taka odległość pasuje. Czyli jechałbyś Ty, ja i Irek, jeśli dobrze myślę ? Ewentualnie Twój kolega jeszcze. Kumplowi powiedz o dystansie i o tym jak jeździmy, co by później nie okazało się, że tempo za "ostre".

Irek nie jedzie, kumpla pogoda przeraziła, więc Ty, Ja i Tomek obecnie, ale coś jeszcze się kombinuje, jutro rano się dowiem czy 2-óch jeszcze pojedzie czy nie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mi nie dotrzymasz tempa :-) hehe . Stary ale z ciebie dziecko obrazalskie koszmar. Tobie się nalezy niezly kop w dupe nie tylko ode mnie ale wielu ludzi na forum. Stary robisz źle i sie jeszcze duma unosisz . Daleko z tym nie zajdziesz. Poza tym co masz do powiedzenia w temacie wspolnej jazdy. Jestes jakieś góry grupy ? Jakims szefem ? Niestety będziesz musiał zaakceptować moja obecność spiac pośladki i jechac. I skonczyc myslec o sobie . Tu jest GRUPA LUDZI WSPOLNIE JEZDZACA BO TO LUBIA a nie jednostka Filip. Rozumiemy sie?

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie rozumiesz, a jedź sobie. Pępek świata z cb jest, jak masz dalej ludzi obrażać i wypowiadać swojej zdanie  na głos nawet o ludziach, któryc nie znasz tylko przypadkowych to ja podziękuje za takie coś by ludzie na mnie z powodu twoich uwag zbędnych dziwnie się patrzyli. Zawsze masz coś do powiedzenia o każdym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje ze mi pozwalasz ... Jestem zaszczycony :-) naprawdę zamknij sie juz Filip zalem cię bo ci sie nalezalo chodz moglem na priv. Ale szczerze mowie shat up. I jedziemy bo jesteśmy jako grupa a nie jako Filip jednostka . I skończ sie fochac bo uwazam cię za dorosla osobę a tu pokazujesz cos innego . Zachowuj sie jak na wiek przystalo. I mowie nie odpowiadasz za cala grupę .

 

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro może dam radę, to zależy od tego, czy wypiłuję sztycę do końca.

 

I Filip skończ proszę, że z kimś tam nie jedziesz, bo masz taki kaprys. Nie odpowiada Ci ktoś, to mów wprost i oszczędź ludziom czasu. Nie jedziesz z Tomkiem, bo ma lepszy sprzęt i lepiej ciśnie niż Ty ? Nie bądź śmieszny i pokaż się, jako normalny człowiek. Bo jak na razie, to pokazałeś się jedynie z strony takiej, że znasz trasy, chociaż czasami też się mylisz i jak masz dzień, to przyciśniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak panowie lalo bardzo mocno w nocy i dalej pada . Pogoda letnia pelna para Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

 

I Filip przepraszam cię ze tak wylecialem na ciebie ale czasami ci sie nalezy maly kopniak w dupe . Bo czasami myslisz kategorjami ... Ja a nie my. Co do reszty jestes wpozadku czlowiek . Wprowadziles mnie w ten swiat zaraziles sprzetem co niestety umnie to fatalnie wyszlo finansowo :-) ale daje rade :-) czasami przyjmij krytykę i kręć rowerem dalej z grupa i tyle . Ludzie jak i ja cię lubia tylko nienawidzą tego twego JA i określanie ze wszystko jest do dupy. Masz dużo plusów i to je pielegnuj ... Wiedza fascynacja sportem ... Potrafisz ludzi zarazić tym na maksa a potem dlugie wycieczki Np dla mnie to oderwanie sie od tej onej dziennej rzeczywistości. Te parę godzin to dla mnie zawsze cos pieknego aż sie niechce do domu wracac. Tylko nie krytykuj wszystkiego chodz doradzać jak najbardziej rob to bo wiedze masz . Myśl o grupie a nie o sobie a wszyscy będą szczesliwi. Ja uwielbialem i uwielbiam z tobą jezdzic tylko niewytrzymalem tego twojego JA . A teraz skończ z duma i zarazajmy nastepnych bikersow twa mania pedalowaniaSent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

 

Jedziecie czy za mokro ?Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ...... Prognozy pogody nie nastrajają na wyjazd, akurat prognozują w tych godzinach co się wybieram, że ma padać więc pytanie czy warto. Ja odpuszczam bo zaś zaczyna padać właśnie.

ps. Otwórz oczy i spójrz szerzej, bo ciągle te same pierdoły i bzdety piszesz



Nie ma jak zaspać i nie przyznać się do tego i zwalić na pogodę potem  :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda na najbliższy weekend zapowiada się zacnościowo. Widzę że Tomek z Devilem szykują coś dłuższego; ja rozmyślam nad czymś krótszym... może by tak w końcu ruszyć na Pszczynę? Na ten moment wiem, że jechałaby Gosisława - ktoś jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a to jest wyjazd w sobotę przed południem dojazd na miejsce rozlokowanie sie ibwyjazd na szlaki wieczór ognicho spanko i w niedziela szlaki i powrot do domu Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Board Express

 

To jakiś organizowany wyjazd, czy ot tak ? Kto miałby jechać ?

 

Pogoda na najbliższy weekend zapowiada się zacnościowo. Widzę że Tomek z Devilem szykują coś dłuższego; ja rozmyślam nad czymś krótszym... może by tak w końcu ruszyć na Pszczynę? Na ten moment wiem, że jechałaby Gosisława - ktoś jeszcze? :)

 

Na chwilę obecną planów nie mam, więc ewentualnie mógłbym się przekulać z Wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...