Skocz do zawartości

[Rybnik, Racibórz i okolice] kto chętny?


ksawcio97

Rekomendowane odpowiedzi

 

dawaj propozcje ;)) , plus ramy czasowe, może propozycje trasy. 

 

Tak patrze na pogodę i widze to w czarnych kolorach : http://www.rybnik.com.pl/pogoda,pog0.html

 

 

Tak co by się wyspać i ogarnąć :). Co do godziny - ciężko coś powiedzieć biorąc pod uwagę, że deszcz może zawsze zacząć padać. Nikt też nie będzie siedział na forum i z niecierpliwością czekał aż wszyscy ustalą godzinę. Ja mam praktycznie całą niedziele wolną, nie wiem jak z wami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak co by się wyspać i ogarnąć :). Co do godziny - ciężko coś powiedzieć biorąc pod uwagę, że deszcz może zawsze zacząć padać. Nikt też nie będzie siedział na forum i z niecierpliwością czekał aż wszyscy ustalą godzinę. Ja mam praktycznie całą niedziele wolną, nie wiem jak z wami.

 

 

Mój plan jest taki :

pobudka 7:30 , sniadanie , sprawdzenie pogody

9:00 spotykamy sie tu

https://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&q=rybnik,+zebrzydowicka&aq=&sll=50.109619,18.549355&sspn=0.235592,0.617294&vpsrc=6&t=h&ie=UTF8&hq=&hnear=Zebrzydowicka,+Rybnik,+%C5%9Bl%C4%85skie&ll=50.101358,18.515671&spn=0.00092,0.002411&z=19&layer=c&cbll=50.101358,18.515671&panoid=yy1OMhyfQcBJQtP3EcK9Cg&cbp=12,25.69,,0,3.9

 

potem kierunek rezerwat Łężczok , powrót jak ustalimy w czasie jazdy

 

Ja z kolegą o tej godzinie bedziemy czekać 5 minut [ do 9:05] , potem w drogę

koło 70 km może wyjść

 

po powrocie do RB można zajrzeć na trasę Tour de Rybnik ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja dziś tez pośmigałem oczywiście sam z racji tego ze raczej wam nie dorównuje tempem ale...

 

 dystans 26 km  czas 2 h   moja prędkość  ok 15- 20km/h  wiec bez szaleństw

 

teren rożny od asfaltu po leśne dróżki  a nawet i takie przeszkody ; pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ja dziś tez pośmigałem oczywiście sam z racji tego ze raczej wam nie dorównuje tempem ale...

 

 dystans 26 km  czas 2 h   moja prędkość  ok 15- 20km/h  wiec bez szaleństw

 

teren rożny od asfaltu po leśne dróżki  a nawet i takie przeszkody ; pozdrawiam



Hej ja dziś tez pośmigałem oczywiście sam z racji tego ze raczej wam nie dorównuje tempem ale...

 

 dystans 26 km  czas 2 h   moja prędkość  ok 15- 20km/h  wiec bez szaleństw

 

teren rożny od asfaltu po leśne dróżki  a nawet i takie przeszkody ; pozdrawiam

post-168749-0-61569000-1378054406_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko tu zaglądam a jestem z Rybnika. Dla mnie wyruszenie na trasy w godz. 7 rano jest jak najbardziej ok. 

Mogę jeździć tylko w weekendy. Jak coś się będzie kroiło to proszę dać znać na priva. Sam będę obserwował wątek

 

pozdrowienia

 

Edit:

 

Tylko soboty co drugie, bo pracuję  :icon_confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...