Skocz do zawartości

[Piotrków Trybunalski] Szukam chętnych na wypady w okolice Piotrkowa, XC mało szosy.


maciekkk

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno wprowadziłem się do Piotrkowa, nie znam tych okolic. Szukam kogoś z kim mógłbym pojeździć po okolicy, osoby, która zna tutejsze trasy - interesują mnie trasy z małą ilością asfaltu, podjazdy, szybkie zjazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nawiązać kontakt z PGR - Piotrkowską Grupą Rowerową. Ekipa zna okolicę bardzo dobrze, co chwilę urządzają wycieczki i różne wyprawy. Ogólnie mocno pozytywni ludzie.

Z mojej strony mogę polecić tereny na wschód od miasta - sporo ciekawych ścieżek w lesie, okolice zalewu. Da się znaleźć parę podjazdów, ale na wiele nie licz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nawiązać kontakt z PGR - Piotrkowską Grupą Rowerową. Ekipa zna okolicę bardzo dobrze, co chwilę urządzają wycieczki i różne wyprawy. Ogólnie mocno pozytywni ludzie.

Z mojej strony mogę polecić tereny na wschód od miasta - sporo ciekawych ścieżek w lesie, okolice zalewu. Da się znaleźć parę podjazdów, ale na wiele nie licz :)

Ok, dzięki, spróbuje się z nimi skontaktować. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...