Skocz do zawartości

Szukam chętnych do wyjazdu nad morze


Radek02fe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Od pewnego czasu chodzi mi po głowie pomysł zorganizowania wycieczki rowerowej z okolic Poznania nad morze np do Kołobrzegu.
Chciałbym podzielić dystans na 2 dni i nocować gdzieś po środku trasy żeby się nie forsować i jechać w miarę spokojnym tempem.Najlepszym moim zdaniem terminem takiej wycieczki będzie końcówka czerwca dlatego że dni są bardzo długie i sezon turystyczny jeszcze na dobre się nie zacznie a co za tym idzie ruch powinien być mniejszy.Poszukuje chętnych osób do takiego wyjazdu gdyż moi znajomi nie są wstanie podjąć się takiego wyzwania.Wiek od 18 lat w górę,fajnie byłoby stworzyć jakąś grupkę pasjonatów którzy kochają spędzać wolny czas na rowerze.Wszystko można ustalić bo czasu mamy jeszcze sporo i kondycję trzeba odbudować po zimie.Jeżeli ktoś byłby zainteresowany to zapraszam do kontaktu,podaję moje gg 8774015.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tempo spokojne to ja jestem chętny, razem z dziewczyną. Proponuję nocleg gdzieś w agroturystyce po drodze :)

wypad weekendowy?

 

pomyśl jeszcze nad http://www.forumrowerowe.org/topic/131122-wycieczka-poznan-kolobrzeg-wiosna-2013/ :) ale to tak żeby się wyszaleć troche :)

 

 

Tempo spokojne bo to ma być rekreacyjno-krajoznawczy wyjazd tak liczę jakieś 8 godzin jazdy dziennie z prędkością ok 20 km/h do tego doliczyć jakieś przerwy.Jeżeli chodzi o nocleg to też myślałem o jakimś spokojnym miejscu a agroturystyka wydaje się być odpowiednia.Wyjazd weekendowy w piątek lub w sobotę a powrót pociągiem.

Kolega w podanym linku ma kondycje zawodowca więc ja pasuje bo tyle godzin jazdy to chyba bym nie był wstanie pokonać ale pomysł dobry i trzymam kciuki za powodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość spamcop

 

Tempo spokojne bo to ma być rekreacyjno-krajoznawczy wyjazd tak liczę jakieś 8 godzin jazdy dziennie z prędkością ok 20 km/h do tego doliczyć jakieś przerwy.Jeżeli chodzi o nocleg to też myślałem o jakimś spokojnym miejscu a agroturystyka wydaje się być odpowiednia.Wyjazd weekendowy w piątek lub w sobotę a powrót pociągiem.

Kolega w podanym linku ma kondycje zawodowca więc ja pasuje bo tyle godzin jazdy to chyba bym nie był wstanie pokonać ale pomysł dobry i trzymam kciuki za powodzenie.

 

 

Juz po wycieczce czy jeszcze przed? Bo tez bym sie przejechal, nawet w obie strony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

 

Juz po wycieczce czy jeszcze przed? Bo tez bym sie przejechal, nawet w obie strony :)

 

 

Juz dawno po wycieczce,jechał sam mimo że post umieściłem w kwietniu nie było chętnych. Ale nawet samwemu było rewelacyjnie i za rok jadę reż i do dalej bo chcę przejechać 1500 km a pojadę ze Środy Wlkp do Zakopanego potem do Sopotu i do Środy.Jak ktoś jest chętny to meldować się a nie czekać do ostatniej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...