Skocz do zawartości

[Toruń]Merida Mazovia MTB Marathon 03.05


outta82

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już z Piotrkiem (Sagit77) pisałem że wszystko zależy czy uda się kupić do tego czasu hamulce, a szanse marne. Ale na pewno się z Wami przewiozę po trasie, chociaż by w jakiś weekend po maratonie.

No ale jeszcze nie mówię nie, a nóż widelec się uda. Na pewno jeszcze się zdeklaruję do weekendu.

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Ja niestety nie dam rady objechąc trasy w sobote poniewaz jestem w pracy. Planuje ją objechąc jutro. Jest ktoś chętny? Jak cos bede pod motoareną o 12. Dodam że znam tą trase i objechałem  ją dziś, wczoraj oraz rok temu podczas mazovii (dystans fit ok 26 km) 

 

ps. dodam że utrapienie wszystkich Mazoviowiczów czyli "piaskownica" tuz po starcie wygląda o niebo lepiej niż rok, czy dwa lata temu. Być może też wyścig zostanie puszczony równoległym szerokim  szutrowym  odcinkiem, ktorego w zeszłe wakacje nie widziałem tam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje w niedzielę, godzina w zasadzie każda.

 

Swoją drogą, ktoś z Was będzie jechał tam w dzień wyścigu samochodem? Ja chyba wybiorę się od razu rowerem z domu, ale wtedy jest problem z rzeczami typu dokumenty, klucze, ciuchy, a tak mógłbym dać na przechowanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć 

 

Pierwsza prognoza pogody na Piątek -  deszcz. Ciekawe jak ta sytuacja się zmieni z czasem. Czekam jeszcze na prognozę "łowców burz" i wtedy będzie wiadomo.

Jechał ktoś z was GIGA może?  Bo jutro spróbuje zrobić 80 km w 3,5h :w00t:  jeśli mi się ten plan uda to wystartuje ten dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, a mi nie pykneło. Miałem takie nadzieje i chęci na start w toruńskiej Mazovii, spotkanie z Wami na objechaniu trasy, a tu nispodziewany wydatek rodzinny i zabrakło fundyszy na hamulce. Ogólnie nic nie wyszło . Ale jak tylko złożę do kupy mojego czarnucha odezwę się, przecież bez powodu tez można pyknąć jakąś traskę wspólną.

Pozdrawiam i życze powodzenia na Mazovii...

PS. Napiszcie jak poszło, ogólnie jak impreza itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i już po zawodach. Od siebie jako świeżego zawodnika powiem, że było fantastycznie. Ta atmosfera, ludzie z tym samym bzikiem, adrenalina, zreszta kto był to wie. Było zimno i pochmurno ale na szczęście nie padało. Trasa nie tak bardzo rozjeżdżona, piachu dużo ale dało się jechać. Sama trasa bardzo ciekawa. Przyznam, że na próbnym przejeździe bardzo uprościłem sobie trasę ale chyba nie była też do końca zgodna z mapą ze strony mazovii. Przyjemnie było spotkać i pogadać z ludzmi o tym samych hobby, sprawdzić się, wjechać na arenę, przejechać metę przy muzyce "We are the champions... " :). Mój czas: 2:51:12, miejsce w generalce 285, w kat. M3 108 więc jestem zadowolony. Na moim liczniku trasa wyniosła 56 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystans FIT 26km (25.5 na liczniku) czas 1:16:46 w open 147 na 216 w FM2 28/33.Jak na pierwszy start w zyciu i całkowite "przetrenowanie " jak na moje nogi przez ostatnie kilka dni,to sam sobie bije brawo  że dałem radę ;)

 

Mi z kolei wyszło na Fit 27, 3 km. Ciekawe ile trasa miała faktycznie? Śmiało mogę pogratulować organizacji. Pod kazdym względem było bardzo dobrze :) Posiłki super. Tylko trasa w 50% zgodna z tym co jest na stronie, więc się nie źle dziwiłem jadąc innaczej niż cały tydzien podczas treningów. MOje osiągnięcie to 1:12:38 h.109/216 open oraz 22/33 FM2. Jestem z siebie jak najbardziej zadowolony.   :thumbsup: 12.05 startuje w Bydgoszczy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, organizacja bardzo dobra, makaronik z mięsnym sosem też super. Jak zobaczyłem swoje wyniki na tle innych starujących to już nie jestem taki zadowolony... Może w przyszłym roku bedzie lepiej...

Są już pierwsze zdjęcia na stronie mazovii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...