Skocz do zawartości

[Hamulce] Czy warto kupic Shimano BR-M665 ?!


kkSliwa5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Proszę o pomoc poniewaz nie wiem czy sie oplaca :) Mam okazje kupic Hamki Shimano Deore SLX BR-M665 w stanie uzywanym ale wygladają jak nowki :) Czy mi sie opłaca i czy warto? Jesli tak to moze ktos mial z nimi do czynienia i moze mi powiedziec jak one się spisują??

 

Z góry Dzięki i Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
kupic Hamki

Co kupić?! Nauczcie się pisać po polsku najpierw a później udzielajcie się na forum.

W dalszym ciagu nic nie wiadomo hamulce są gołe tzn. klamka-przewód-zacisk. Czy mają klocki? jakie, w jakim stanie, jaki przebieg. Czy mają tarcze w zestawie. Chłopie zakoleguj się ze słownikiem ortograficznym i dodaj nam kilka szczegółów, jeśli chcesz uzyskać jakąkolwiek odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy egzemplarz za 255zł - http://virtualbike.p...-zestaw-tyl/112

Na dodatek jest to nowy, zdecydowanie lepszy model.

Jak nie możesz dołożyć to za 185zł jest nowy M596 - http://virtualbike.pl/pl/p/Hamulec-tarczowy-Shimano-Deore-596-zestaw-tyl/113

Starymi modelami Shimano nie ma sobie co zawracać głowy.

Edytowane przez crashbash1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile 'starszych' hamulców Shimano objeździłeś, jak długo, ile godzin na nich wyjeździłeś, w jakim terenie?????

Jeden znak zapytania wystarczy.

Niech Cię to nie interesuje co ja robiłem, na czym i gdzie. Jeżeli można kupić coś lepszego w podobnej cenie, to zazwyczaj kupuje się to lepsze.

Jeśli chodzi o Shimano to jeździłem między innymi na M975, M810, M596 i M445.

Edytowane przez crashbash1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech Cię to nie interesuje co ja robiłem, na czym i gdzie.

Po prostu wydajesz swoją opinie na ten temat, pisząc że stare shimano są niewarte kupowania, ja z mojego doświadczenia wiem że jest zupełnie inaczej, dokładnie tak samo powie Ci większość forum, jeszcze niedawno żaliłeś się że nie masz czasu na jazdę i zrobiłeś raptem 1000km? Ja rozumiem, jakbyś mu odradził starszych shimano, bo wiadomo że m666/596 są bardziej udoskonalone, aczkolwiek napisałeś:

"Starymi modelami Shimano nie ma sobie co zawracać głowy."

Czyli stwierdzam że jesteś serwisantem i doskonale wiesz że "stare" modele shimano (2 letnie?) są do kitu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze niedawno żaliłeś się że nie masz czasu na jazdę i zrobiłeś raptem 1000km?

Po pierwsze nie żaliłem się, a tylko informowałem.

Ja rozumiem, jakbyś mu odradził starszych shimano, bo wiadomo że m666/596 są bardziej udoskonalone, aczkolwiek napisałeś:

"Starymi modelami Shimano nie ma sobie co zawracać głowy."

Czyli stwierdzam że jesteś serwisantem i doskonale wiesz że "stare" modele shimano (2 letnie?) są do kitu?

A stare modele to które wg. Ciebie? Pisałem to odnośnie M665, które założyciel tematu brał pod uwagę. Dotyczy to też innych modeli z tego okresu np. M775 czy M595. Na dzień dzisiejszy nie opłaca się ich kupować ze względu na to, że nowe modele są w podobnej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile 'starszych' hamulców Shimano objeździłeś, jak długo, ile godzin na nich wyjeździłeś, w jakim terenie?????

Starszymi siemanochami faktycznie nie warto zawracać sobie głowy, szczególnie jeśli ktoś może wydać więcej, lubi tą firmę to lepiej nabyć nowsze modele wymieniane w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...