Skocz do zawartości

[do 800zł] Romet Rambler 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozglądam się za rowerem. Jako, że wykorzystany będzie jako transport do pracy ale też trasy bardziej piaszczyste (działka) zdecydowałem się na MTB. Czy Romet Rambler 3.0 za 750 zł to dobra inwestycja, czy może znajdę w tej cenie coś innego? Nie potrzebuję super roweru ale nie chce też szmelcu, którym ciężko będzie się jeździć.

 

Rower Romet RAMBLER 3.0 czarno-czerwony 2012 [R12rambler3c] - 745.00�PLN : Sklep sportowy ARKUS | Rowery | Skutery | Motory | Quady | Atlasy | Trenażery | Bieżnie

 

Jaka różnica w częściach jest pomiędzy np tym Lazaro

 

SOLIDNE MTB LAZARO EVOLUTION V2 SHIMANO ACERA M (3074229616) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Lazaro. Praktycznie wszystkie komponenty są lepsze w Lazaro. W Romecie niektore części są stalowe, no i marketowy widelec.

 

Wysyłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 991D za pomocą Tapatalk 2

 

Czyli warto dolożyc do lazaro? W sumie romet to chyba firma o wiekszym prestiżu. Ciężko powiedziec coś o tej drugiej, dlatego mam wątpliwości. Ostatnio też mocno zastanawiam się nad crossem, tylko nie wiem jak będzie się zachowywał na kostce (scieżki rowerowe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...