Skocz do zawartości

[1000~1200 zł] MTB, ewentualnie cross


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na wstępie piszę od razu, że wiem, że podobnych tematów jest sporo, przeczytałem kilkanaście, lecz jednak nie dało mi to wystarczającej odpowiedzi dlatego postanowiłem założyć swój.

Przejdźmy do rzeczy.

 

Zastanawiam się nad kupnem roweru, który głównie miałby mi posłużyć do dojazdów na uczelnię oraz do rekreacyjnych wycieczek czyli wszyscy pewnie powiedzą, że potrzebuję roweru typu cross. Sprawa jednak nie jest taka prosta, przez kilka lat bawiłem się trochę w streecie i dircie, wtedy złożyłem sobie rower za około 3500 zł i mam go do dziś, nie zamierzam sprzedawać ze względu na sentyment no i czasami nachodzi ochota żeby powygłupiać się trochę. W związku z tym mam pewne przyzwyczajenia z racji, których wolałbym jednak MTB, który wydaje się być solidniejszą konstrukcją.

 

Mam 180 cm wzrostu i ważę 70~75 kg. Jeździłem sporo na kolegi rowerze MTB marki CUBE, modelu dokładnie nie pamiętam, z przed dwóch lat jakiś w przedziale cenowym około 2000 zł. I chciałbym właśnie rower tego pokroju. Mam kilka typów, jednak na razie zachowam je dla siebie, żeby nie ukierunkowywać w żaden sposób waszych rad.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Interesowało by mnie jednak coś nowego. Nie powiem bo ten rowerek super, nowy jednak znacznie przekracza mój budżet ale z drugiej strony jak podliczyłem to trzeba by włożyć z 500 zł czyli 700 + 500 = 1200, dołożyło by się wtedy 300 zł i już by był nowy :) Ale dziękuję za propozycję i bardzo obszerne opisanie wszystkiego.

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.

   Nadal niestety nie zdecydowałem się jaki rower kupić ale chciałbym to zrobić w najbliższych dniach. postanowiłem trochę zwiększyć budżet, mianowicie do 1800 zł. Jestem prawie zdecydowany na kupno nowego Kross'a Level A2. Ale spotkałem też fajny rower Unibike Fusion Disk w tych samych pieniądzach.

Prosiłbym o radę, który lepiej wybrać, chyba, że w tych pieniądzach coś innego lepszego dostanę to również prosiłbym o jakiś link.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...