Skocz do zawartości

[2000]Rower do jazdy po ulicach (miasto)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisałem już podobny temat lecz w innym dziale ,gsyż dopiero teraz przejrzałem dokładniej forum i widze że to włąśnie tu są ludzie którzy mi pomogą ;)

A więc szukam roweru do 2000 zł do jazdy po ulicach (chce by był szybki ) ,będę się nim poruszał na codzień .Mam 183 cm wzrostu i 110 kg wagi. Mam na oku 3 modele a mianowicie:

-Kross Seto -Nowy model kross-a ciekawy fajny osprzęt i w ogóle dość ciekawy jedną z najbardziej "odrzucających " mnie spraw w tym rowerze to jest kierownica(tak wiem jestem szczegółowy ) jest ona bardzo szeroka i wiadome poycja też jest inna niż na rowerze szosowym a chciałbym by ona taka była .

-B'twin Triban 3 -Dość ciekawa szosówka za dobrą cenę Wiem że na angielskich stronach zbiera bardzo dobre opinię ale boję sie żę przy mojej wadzę jej podzespoły mogą być niezbyt dobrze dostosowane.

-Kross evado 2.0 -Fajny rower .Ciekawie wygląda i wydaje się dosc solidny lecz trochę brakuje mi w nim hamulców hydraulicznych jak w model seto (ale jeżeli coś to jakoś to przeboleje albo sam sobie później zmenie )

-Kross level a3 - Ciekawy roerek tyle żę nw czy nie bd za wolny poprzez koła 26 i szeroki bierznik ale ma fajne podzespoły i ogólnie dosc przyzwoicie wygląda .

 

Wiem że są aż 3 krossy lecz mam do tej marki zaufanie pare lat temu kupiłem rower krossa i robięłm z nim wszystko i jakoś nic szczególnego mi się z nim nie działo .Może mi coś polecicie w tej cenie coś ciekawego co było by idealne do tych celów co ja potrzebuję ;)

 

Wiem że jest pare takich tematów na tym forum i nawet jeden ja sam założyłem lecz wiem żę pisałem w złym dziale a wiem żę teraz to jest idelane miejsce do tkaiego zapytania więc proszę o nie usuwanie tego tematu przez moderatora .

 

 

Dzięki z góry pozdrawaim Michał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...