Skocz do zawartości

[maraton] 1#BM2013 Wrocław


Rekomendowane odpowiedzi

W tym roku z tego co czytałem/widzę Mini jest już zupełnie nastawione na rodzinną przejażdżkę a nie na ściganie. 2 lata temu jak jechałem to było 30km. Teraz 21. Dla mnie jest za drogo, żeby jechać 70km od domu i przejechać się 21km za 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jade jutro objechac ten temat mam nadzieje , ze sie nie zgubie;) Jest ktos chetnty ?ok 10-10:30 na starcie bym był .

 

Ja byłem dzisiaj nieplanowanie bo dzień wolny wpadł. Ścieżki leśne są ok, ale wszytko inne szutrowo-błotnista papka rozjechana przez ruskie czołgi, breja jak #@j Mimo to widziałem trochę świerzych śladów

 

Jak nie będzie pogody to odpuszczam. Błoto działa na mnie terapeutycznie ale w górach ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez dziś byłem szkoda , że wczesniej nie daleś znac. Po dzisiejszym wyjezdzie mam dosyc blota na bardzo długo, ogolnie na trasie maratonu zrobilem ok 50 km ( sporo razy zbladzilem)+ 47km dojazd w obie strony. Rower w krytycznych momentach był w błocie aż po piasty:/ . Po powrocie do domu 3h czyszczenia , ogolnie wygladało to praktycznie tak samo jak po Bm 2012 Wrocław.

 

 

Srednio przyjmna ta blotna przygoda , ale trzeba byc dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba ciągle jest mocno nasiąknięta, bo w sumie nie padało nic na poważnie od dobrych paru dni, a błoto jest nawet przy wałach na Odrze. Wg mnie wszystko zależy od tego jaka pogoda będzie w kwietniu. Jak będzie czas aby podeschnąć to powinno być znośnie, a jak będzie padać to... serwisy we Wrocławiu będą miały wiosenne żniwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

to widzimy sie na trasie:) rowniez wpadne, bedzie to moj pierwszy maraton, startowalem w kilku wyscigach xc, ale dwa lata temu, a od roku nie bylem na rowerze:) dobrze ze trasa plaska bo forma zerowa, bedzie troche smiechu ale sprobowac nie zaszkodzi:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...