Skocz do zawartości

[zawody] Hołda Race w Chorzowskiem WPKiW


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Byłem tam dziś i ciężko się połapać z tą trasą, nawet miałem profil do garmina i za wiele to nie dało. Były jakieś strzałki zielone, zaprowadziły mnie na jakiś trawnik przy pomnikach to zgłupiałem.

Witam, jestem współtwórcą trasy w parku, na objazd zapraszam w czwartek o 17 (spotkanie w miejscu startu/biura zawodów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z przyczyn organizacyjnych, objazd trasy odwołany. 

 

Cóż, szkoda, bo w końcówce nie umieliśmy się dzisiaj połapać.

Czyli bedzie jakis objazd trasy czy od razy na strzalke w niedziele jedziemy ? :D Start juz oplacony wiec w niedziele sie widzimy ;) hehe.

Jutro o 17 się spotykamy na pewno w dwóch, lub trzech, aby się tam pokręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj troche osób było, trasa troche ciężka jest jak dla mnie, ale mam praktycznie zerowe doświadczenie w zjazdach w takim terenie... mimo wszystko troche potrenuje biegi z rowerem jeszcze ;)

 

Jutro o 17 też ktoś ma być.

 

Mój log z sports-trackera z dziesiejszych objazdów:

http://www.sports-tracker.com/#/workout/Andrewwojownik/arqen422gjhkhqjo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ktorej jutro tam bedziecie,? Trasa jest banalna i mozna ja szybko objechac . Czesci zjazdowe z hopkami i waskimi drozkami sa za######iste.

 

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

 

Jak te hopki na zjazdach sensownie pokonac żeby nie wyskoczyć w powietrze z rowerem (albo coś w tym stylu)?

 

Ja jutro o 17 będę obiegał trasę z rowerem. Dziś mialo nie być niczego, a się z 10-15 osob pojawilo na objazd, więc jutro pewne też będą ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie są hopki?! Bez sensu, to jest XC albo DH. Ja już zapłaciłem, a siętu okazuje, że bedzie lipnie. Nie lubię takich wąskich szybkich zjazdów. Szkoda roweru na takie wyskoki.

Nie ma ich jakoś dużo, ale jednak są. Z tego, co znajomy pisał, po dzisiejszym objeździe to zniknęły 3 z nich ; jednak nie wiem, w których miejscach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na trasie są hopki?! Bez sensu, to jest XC albo DH. Ja już zapłaciłem, a siętu okazuje, że bedzie lipnie. Nie lubię takich wąskich szybkich zjazdów. Szkoda roweru na takie wyskoki.

 

To jest poprowadzone trasą do DH w parku (zjazdy), część można bokiem ominąć, bo tak zjeżdżałem z ręką na hamulcach ;) Ale ogólnie jest wąsko strasznie momentami i nie chciałbym być w skórze osób, które mnie będą musiały wyprzedzać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...