Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zainteresowanym kupnem roweru za około 1800 zł. Rower będzie mi służył do poruszania się po mieście i rekreacyjnych wypadach po lesie, jakieś lekkie górki - ogólnie bez szaleństw. Na chwilę obecną moją uwagę przyciągają takie rowery:

 

Cube AIM 2012

Kross Level A2 2013

Kross Heaxagon X6 2013

Giant Revel 1 2012

 

jednak jestem otwarty na wszelkie propozycję. Priorytetem jest jednak cena. Nie chce wydać więcej niż 1700-1800 zł. Mój wzrost to 173 cm i waga około 84 cm, dlatego myślałem o rozmiarze 16 (S/M).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S będzie mała.

Jeśli faktycznie bez szaleństw to z Krossów bardziej X6. Level nieco bardziej sportową ramę ma. Gdybyś zdecydował się jednak na levela to A2 widziałem w necie dzisiaj za 1450 zł więc w swoim limicie dostaniesz spokojnie A4. Co do Cube i Gianta nie podpowiem niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje teraz pomocy odnosnie tylko dwóch rowerów, nie wiem na jaki sie zdecydować...

 

http://www.mudserwis.com/kross-hexagon-x9-2012-juz-tylko-rozmiar-s17-p-2304.html

 

czy

 

http://www.mudserwis.com/kross-level-a3-2012-p-2288.html ?

 

Oba maja hydrauliczne hamulce, na których mi zależy, jednak nie wiem na który sie zdecydować.

 

A3 ma kompletny osprzet Shimano, ale czy dodatkwoe 200zł jest tego warte?

 

[mam nadzieje ze posty sie dolacza, nie moge znalecz przycisku edycji]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

x9 ma lepszą przerzutkę tylną, ma 27 biegów, a lvl a3 lepszy amortyzator. Różnica w działaniu tych dwóch amortyzatorów nie jest wielka, ale w lvl a3 masz manetke i hydr blokade skoku, a w hex masz mechaniczna. Co do ramy to lvl a3 ma lepsza, ale to nie znaczy, że ta z hexagona się do niczego nie nadaje, bo różnica nie jest jakaś wielka.. Generalnie to zobacz na czym bardziej ci zależy. Ja mam rame hexa i jezdze na niej duzo po terenie i mi pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...