Skocz do zawartości

[4500 zł] 29er, 3 propozycje


Ciapus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mama na oku kupno jakiegoś porządnego hardtaila do ok. 4500 zł. Wypatrzyłem sobie:

 

Radon SRAM lub shimano, shimano ładniejszy ale ten na SRAMie podobno lepsze podzespoly ma.

 

RADON Bikes ZR Race 29er 6.0 SRAM

 

Mam również okazje nabyć w dobrej cenie rowerki firmy Ridley, co o nich sądzicie? Wersja a10, ma hamulce shimano jak one się spisują? Jeśli chodzi o wygląd to ten podoba mi się najbardziej :)

 

Mountainbike: IGNITE 29" A 10

 

A poniżej 4k zł to już ten:

 

http://ridley-bikes.com/pl/en/bikes/5/52/mountainbike/ignite-29-a-20

 

Chciałbym żeby rower był mało awaryjny, nie jeżdżę w jakimś bardzo trudnym terenie ale chce też zacząć startować w maratonach i też pod tym kątem chce wybrać rower.

Edytowane przez Ciapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem jakimś znawcą rowerów, ale z tego co zauważyłem to Radon oferuje dobry osprzęt w rozsądnej cenie. Ten 6.0 w SRAM wygląda naprawdę przyzwoicie, szukałem czegoś podobnego i ciężko jest znaleźć.Osprzęt X9, Reba, 11,8Kg w tej cenie... wg. mnie brać! :D

Edytowane przez pewnyktos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi się nie wydaje żeby cena miała znacząco wzrosnąć - jak już to proporcjonalnie do innych marek.

Trzeba brac pod uwagę brak kosztów dodatkowych takiej firmy (nie płacą prowizji dystrybutora w danym kraju no i sklepów oczywiście ... odpada tez koszt transportu ...)

Wydaje mi się, ze ich zarobek na poszczególnym rowerze i tak jest juz wyższy niż np. powiązanego kapitałowo Cuba - a wnoszę to z tego iż pomiędzy porównywalnym rowerami Radona i Cuba jest ~20% różnicy w cenie wywoławczej... a na Cubie w naszym kraju można spokojnie wynegocjować niższą cenę o 15-17% (i to teraz przed sezonem)... a przecież to idzie tylko z marży sklepu ... sklepu który nadal na takim rowerze zarabia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...