Skocz do zawartości

[szosa] Piersza nowy rower szosowy do jazdy codziennej (b'twin triban 3)


juby96

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na tym forum więc jakby coś sie nie podobało to proszę śmiało mówić ;) a więc przejdę do rzeczy mam około hmm 2000 zł i szukam roweru na codzień (nie chce jakiś zwykłych mtb czy trekinga lub coś tego pokroju), Szukałem ostrego koła ale sobie opduściłem . Przeszukując internet i chodzeniu po sklepach w moich mieście natknołęm sie na dość ciekawy rowerek jakim jest b'twin triban 3 z Decathlonu. Ludzie w polsce mówią zę rowery z decathlonu sa do g nie podobne a na angielskich stronach ludzie sobie chwalą te tribany .Kolega miał rower z decathlonu i jezdził normalnie i nic mu sie nie działo .Jestem dość dużym i ciężkim człowiekiem (ok. 100-110 kg)i chce aby rower był wytrzymały -mój ostatni rower który kupiłem za 1100 zł był niewypałem: pękała ośka ,wypadały szprychy itp. -Nie chce by mi to się powtórzyło znowu ,dlatego zwracam się o pomoc w wybraniu roweru bo zdaje mi sie że znacie się lepiej odemnie na nich . Jezdził ktoś na takim b'twinie ? możę ktoś ma? rower ogólnie jest tani -1700 zł i cena mi się podba .na + tego tribana wychodzi gwarancja i to że decathlon mam u siebie w mieście jakby coś się stało .Więc jestem w kropce i brać go czy nie?

Dzięki z góry za pomoc !

Michał :D

post-134349-0-18927400-1360888135_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...