Skocz do zawartości

[Miniówa dolnośląska] Wiosna 2013 - rozważania i propozycje


pilon

Rekomendowane odpowiedzi

Temat umarł śmiercia naturalną, chyba czas się z nim pożegnać :(

To jak, zgłaszamy do zamknięcia? :bye2:

 

 

A czy matury sie nie zdaje jakos w maju? jak mozna miec w "tym roku mature"? sa 2 terminy?

 

Co do wyjazdu.. to mi na ta chwile pasowalaby chyba sobota po dyzurze i ew niedziela (choc poczekam na grafik).. w tygodniu moze byc ciezko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, przerzucimy się na 31.08 i 1.09 i pośmigamy? Głupio mi trochę tak do szkoły, bez porządnego rowerowania bo tylko 2 trasy powyżej 140 pojechałem w te wakacje :teehee:

 

I na zachętę: pojawie się z drugą połówką (która jest płci żeńskiej, wybacz Szoppers :thumbsup: ) więc można się przebujać przez strefę laików na zielonej i niebieskiej na początek :)

 

To jak kociaki, zawiązujemy tajny pakt i zbieramy się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak, przerzucimy się na 31.08 i 1.09 i pośmigamy? Głupio mi trochę tak do szkoły, bez porządnego rowerowania bo tylko 2 trasy powyżej 140 pojechałem w te wakacje :teehee:

 

I na zachętę: pojawie się z drugą połówką (która jest płci żeńskiej, wybacz Szoppers :thumbsup: ) więc można się przebujać przez strefę laików na zielonej i niebieskiej na początek :)

 

To jak kociaki, zawiązujemy tajny pakt i zbieramy się?

Też bym mógł z 2-gą połówką się pojawić:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi sie wydaje, że paru wrocławiaków ma 31 inna imprezę do zaliczenia.

 

 

Szajs... to wtedy :P   qrczaki... czyli ew machniemy sie po USC do pepicji i zostaniemy do niedzieli.. albo w niedziele :P  i fajnie ze sie robi wyjazd "ciezarnych i dzieci" bo moja forma zostala w lodowce ;)   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, jak Szoppers nam zatankuje mane :sorcerer:  to się dogonić nie da, chyba że wioze jego piwo w plecaku (co po  ostatnim zjeździe chyba już się nie powtórzy :))
 
Ale dobrze widzieć że mamy chociaż i ekipę "ciężarnych i dzieci" bo nie ma to jak pojeździć w doborowym gronie ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam . Byłem tydzień temu, zrobiłem sobie własne święto: najswiteszej mari smrkowej  .  Niestety jeden dzień to mało i pozostał niedosyt. 

 

Ogólnie ciekawe miejsce, świetne widoki, strumyczki kamyczki i dużo ludzi z rożnych stron z ciekawym sprzętem np: zaobserwowałem miłego człowieka na czymś co wyglądało jak przystawka rolnicza do ursusa, co później okazało sie jakim pancernym wynalazkiem do dh ;-) Jegomość tez na jakimś kosmicznym wehikule z karbonowymi tarczami hamulcowymi, ale nieszło do niego zagadać, ani po polsku-angielsku a niestety nie miałem wódki przy sobie

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie chlopaki... nie chce byc koscia niezgody miedzy wami wiec jesli potrzebujecie prywatnosci i chcecie kameralnie i intymnie "pohasac" po singlach to moge odpuscic ;) potem bedziecie mnie (zreszta calkiem slusznie) palcami wytykac, ze jakis nietolerancyjny jestem czy inna cholera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...