Skocz do zawartości

[1500zł] Kross Hexagon x6 lub B'twin rockrider 6.3


Davken

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zamierzam kupić rower do jazdy po lesie, w terenie oraz na scieżkach rowerowych. Przymierzam się także do udziału w tym sezonie w jakiś amatorskich zawodach rowerów górskich.

Chciałbym aby rower ten wytrzymał moje szaleństwa, nie zniósł ich komunijny - już od kilku lat leży "zajechany" choć był po 3 generalnych remontach.

 

Tak więc mam na razie 2 kandydatów do kupna:

-Kross Hexagon x6 w cenie 1300zł w lokalnym sklepie rowerowym lub

-B'twin rockrider 6.3 w cenie 1400zł. w Decathlonie.

 

Proszę o pomoc w wyborze bo za bardzo doświadzczony w sprzęcie nie jestem i proszę także o jakieś propozycje w przedziale cenowym 1200-1500zł. Na razie jetem za rockrider'em i na tą chwile bym go kupił.

Mój wzrost to 181cm,a waga to 69kg, wiek 16lat. (piszę wiek ze względu na dobór ramy, wolę rower troszkę większy do którego "za chwilę" dorosnę.)

 

Dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze odradzam ci btwina ponieważ miałem okazję na nim pojeździć- masakra te pseudo zawieszenie, ogólnie słabizna. Ja bym wziął hexagona

Cenowo jest dość duża róznica bo hexagon za 1300zł, a rockrider za 1400zł z przeceny z 1700zł

Czyli według Ciebie postawić na Krossa?

 

To w takim razie Kross Hexagon x6 vs co polecacie z amorami na przód i tarczówkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, wole kupić nowy rower bo nie chcę się nadziać na jakiś złom który ktoś mi wciśnie mowiąc: bardzo bobry rower zadbany i... Jeszcze jak bym się znał na rowerach to prędzej kupił bym używkę.

 

Tak więc co polecicie porównywalnego z hexagonem x6 z amortyzatorem z przodu i hamulcami tarzowymi mechanicznymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...