Skocz do zawartości

[VIN] Dwa ramy jeden numer- czy to mozliwe?


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest prawdopodobne to, że dwie ramy będą miały taki sam numer seryjny? Wiem że samo pytanie śmiesznie brzmi, ale jest to dla mnie dość istotne. Dodatkowo chciałbym dopytać, czy ramy poszczególnych firm mają jakiś schemat nabijania numerów seryjnych? (coś typu data + cos tam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwie ramy nie powinny mieć tego samego nr.

ale oczywiście producentom zdarzaja sie takie akcje.....

 

nr ramy zawiera zwykle symbol modelu,serię oraz nr. partii ale chyba nie jest to unormowane (ale oczywiście mogę sie mylić) wiec producenci różnie je oznaczają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest prawdopodobne to, że dwie ramy będą miały taki sam numer seryjny? Wiem że samo pytanie śmiesznie brzmi, ale jest to dla mnie dość istotne. Dodatkowo chciałbym dopytać, czy ramy poszczególnych firm mają jakiś schemat nabijania numerów seryjnych? (coś typu data + cos tam :) )

 

Dwie ramy moga miec taki sam numer seryjny, dwie TAKIE SAME ramy nie powinny miec identycznych numerow. Nie slyszalem o miedzynarodowych standardach przyznawania zakresu numeracji ram dla producentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...