Skocz do zawartości

[łyzwy] szukam kogoś, kto się zna


kubek20

Rekomendowane odpowiedzi

A to jeszcze zależy jak jeździ. Może kolega woli figurówki? ;) Nie mniej jednak zdecydowanie Nike-Bauer. Ja mam od ok. 5 lat model supreme select i właściwie dopiero w tym roku zaczęły mnie trochę obcierać w palec, a tak poza tym to nawet sznurówek nie musiałem zmieniać. Są naprawdę fajnie wykonane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To zależy ile kolega chce dać za łyżwy oraz jaki styl jazdy preferuje (hokejowe, figurowe)

Ja również polecam te Bauery. Mam je od 4 lat, złego słowa nie mogę o nich powiedzieć. Przesiadłem się z najtańszych łyżew plastikowych, których nie polecam, bo mogą tylko skutecznie zniechęcić do jazdy po lodzie. Można jeszcze zerknąć na łyżwy czeskiej firmy Botas. Nie jeździłem, jedynie macałem, jakościowo podobne do bauera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

To niestety za 130zł kupisz dokładnie takie same, tylko, że będą nowe i przede wszystkim Twoje.

 

Jeżeli masz gdzieś w pobliżu decathlon to przejdź się do niego i przymierz te łyżwy z linkow na dole. Dołóż chociaż do tych:

ŁYŻWY HOKEJOWE XLR 1 OXELO - Lyzwy, hokej Lyzwy, hokej - Decathlon

lub tych:

Łyżwy do hokeja XLR3 jr. OXELO - Lyzwy, hokej Lyzwy, hokej - Decathlon

 

Te z pierwszego linku zadziwiająco podobne do Bauerów. Najważniejsze to przymierzyć i żeby stopa nigdzie nie uciskała ani uwierała bo stracisz przyjemność z jazdy od obtarć.

Popatrz sobie też na allegro, jest kilka modeli:

Wyszukiwanie zaawansowane - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

 

 

Pamiętaj nie wybieraj łyżew plastikowych, bo to jest największa tandeta jaką mogli wymyślić. Są strasznie niewygodne, ciężkie i nie warte wydanych pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przymierzałem te z decathlonu i wydaja się być warte uwagi. Bauer wiadomo najlepszy ale i za markę tu trzeba dopłacić.

Ja przez klika sezonów jeździłem na takich :http://allegro.pl/ly...915242206.html. Wszystko było super ale po pewnym czasie jedna zaczęła trochę uwierać, nie była to jakaś masakra ale po dwóch godzinach jazdy zaczynało doskwierać. Tak, że nie odradzam ani nie polecam. Kupujesz na własne ryzyko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Wyglądają ok, właściwie jak każde inne łyżwy. Mocowanie płozy wygląda w nich niezbyt przekonująco (tak delikatnie) no ale może tylko się czepiam. Jak je przymierzysz i stwierdzisz, że są wygodne, wystarczająco dobrze trzymają kostkę oraz całą nogę, jednocześnie przy tym nie uwierając to możesz je wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...