Skocz do zawartości
  • 0

Ghost AMR Edition (2011)


Hanzo

Pytanie

Nazwa: Ghost AMR Edition (2011)

Data dodania: 15 styczeń 2012 - 19:21

 

Wygląda na to że zagości u mnie nowy Ghost. Poprzednia rama pękła i w ramach gwarancji otrzymałem nową.Trochę podążyłem temat ramy. Generalnie jest to rama z modelu ASX z 2011 roku. Jednak od modeli z 2011 roku rożni się malowaniem i nazwą. A to dlatego że jest to rama którą w ramach reklamacji dostają ludzie którzy posiadali starsze modele AMR, na przykład z 2008 roku.Generalnie praktycznie wszystkie części już mam, czekam tylko na adapter do przedniego hamulca oraz kilka śrubek.Wczoraj podczas składania okazało się że stara przednia przerzutka niestety nie pasuje do nowej ramy. Tak więc rower nie ma jeszcze napędu. Ale myślę że do końca tygodnia problem zostanie rozwiązany.Przerzutka zamontowana, działa bardzo sprawnie. I tym oto sposobem udało się pomieszać system Dyna-sys (korba, łańcuch, przerzutka przód) z Mega9 (kaseta, przerzutka tył, manetki p+t, i uzyskać w pełni działający napęd Dyna-Mega-sys-9. ;)W końcu pozbyłem się starego zacisku w tylnym hamulcu. Od dziś na tyle siedzi "Święty".Rower dostał nowe opony na wyjazdy w góry. Na przednim kole jest Maxxis Minion DHF 2.5 EXO 42a, na tył trafiła Maxxis High Roller II 2.4 EXO 60a.No i nastał koniec dla Ghosta. Dobrze się na nim jeździło ale znalazł się godny następca. Prawdopodobnie będę musiał rozstać się z ramą, mam nadzieję że znajdzie dobrego właściciela.

 

 

Zobacz rower

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nie udzielono jeszcze odpowiedzi na to pytanie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...