Skocz do zawartości

[1500-2000] Który rower MTB


zabson

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Planuję zakup roweru MTB do jazdy po mieście i w lekkim terenie. Mam 185 i raczej drobną posturę. Znalazłem kilka fajnych maszynek we Wrocławiu (jakoś nie przekonuje mnie kupowanie w ciemno bez przymiarki roweru w sklepach internetowych ), tylko nie mam pojęcia czy te rowery są warte kupienia i swojej ceny. Zależy mi na kwocie bliższej 1500 lecz jeżeli rower będzie wart dołożenia kilku stówek to jestem skłonny za niego tyle dać.

 

Oto co do tej pory udało mi się znaleźć:

Giant Revel 2 20" - 1530 zł (mierzyłem tak więc na internecie można znaleźć tańsze oferty)

Giant Revel 3 disc 20" - 1530 zł (czy warto pakować się w tarczówki mechaniczne ?)

Unibike Evolution 19"-1830 zł (27 przełożeń, spory plus)

Merida Matts tfs 100-d 20" - 1900 zł.

 

Który z nich ma najlepszy stosunek cena/jakość. Różnica w cenie miedzy pierwszymi dwoma a ostatnimi to hydraulika. Jest ona spora ale podobno są dużo bardziej skuteczne w każdych warunkach więc poważnie się nad nimi zastanawiam. Może macie jakieś propozycje jeszcze innych modeli ?

 

Z góry dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Giant Revel 2 20" - 1530 zł (mierzyłem tak więc na internecie można znaleźć tańsze oferty)

Giant Revel 3 disc 20" - 1530 zł (czy warto pakować się w tarczówki mechaniczne ?)

Unibike Evolution 19"-1830 zł (27 przełożeń, spory plus)

Merida Matts tfs 100-d 20" - 1900 zł.

 

każdy z tych modeli ma inną geometrię.Revele to rowery bardziej turystyczne(sylwetka bardziej wyprostowana),Unibike bardziej sportowy rower(sylwetka wyciągnięta),Merida tak po środku między nimi.

Hamulce tarczowe,mechaniczne nie są złe,na pewno lepsze od budżetowych V brake.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...