Skocz do zawartości

[Sosnowiec] Pobudka,Sosnowiec sie budzi ze snu. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

dobry :D

ktoś się jutro wybiera na etap TdP ?? Jeśli tak to gdzie ??

 

 

w sumie to nie miałam tego w planach, ale czemu nie, można by skoczyć :). Btw. jest ktoś chętny na pedałowanie wieczorem? Zmykam teraz pobiegać, wrócę za ok 2h, więc ew. wtedy przeczytam czy znajdzie się jakiś śmiałek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OoOoOOoo iście wybornie :) A wy preferowalibyście wypad w weekend czy raczej w tygodniu?

 

 

Raczej w tygodniu byle była w miarę ładna pogoda,plan jest taki albo jedziemy rano do Krakowa trochę nacieszyć się rynkiem i wracać koleją lub odwrotnie,gps pokazuje około 60km,będziemy starać się jechać lasami i drogami lokalnymi.wcześniej chcemy jechać do zamku za Trzebinią...Rudno,trasa się pokrywa,termin do ustalenia,czym nas więcej tym lepiej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jest ktoś chętny ruszyć się w góry? 25 niedziela?  Trasa taka: Dzień 1 http://www.solar.blurp.org/glinka_0813/index.html

Jedziemy pociągiem z SC przed 7 teraz nie pamiętam dokładnie o której.

Tylko jest jeden warunek tą trasę musimy zrobić do 20 bo później nie ma już pociągu, wiec będzie trzeba się trochę spiąć, i zjazdy na piecu icon_e_biggrin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szosa czy mtb?

 

z tego co wiem nie da się przejechać trasy tylko lasami,więc będzie mieszana,za Trzebinią jest szlak rowerowy lasami,po drodze zamek w Rudnie i Tenczynku,przed samym Krakowem to już drogi, może znajdzie się ścieżka rowerowa, nie wierzę polskim kierowcom dlatego ograniczam jazdę po drogach..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny 07.09 na spokojną przejażdżkę 20-30km po Sosnowcu to zapraszam. 12:30 start Niwka przy nowej ścieżce rowerowej Jamesa Watta zaczyna się naprzeciwko stacji beznynowej ST1 czy jak tam się nazywa teraz. Bordowa bluza, szara merida crossway, czekam do 12:40 potem jadę. Około 13:00 będę przez chwilę na Borkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mała zmiana wypad do Krakowa w niedziele 8,30 start z niwki do tej pory jadą 3 osoby w tym jedna kobieta zapraszamy.

jakbyś jeszcze przypadkiem rano tu zaglądał, to wysłałem Ci maila, bo bym się może z Wam zabrał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wypad do Krakowa w niedziele 8,30

I jak tam, udało się dotrzeć do Krakowa? Ja w drodze powrotnej oczywiście trochę pobłądziłem, ale jakoś dałem radę dojechać do domu.

Dzięki za wspólne kręcenie, następnym razem postaram się dojechać z Wami do celu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...