Skocz do zawartości

[katowice] wypady w góry. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wiem, że pociągiem wychodzi taniej ale wy panowie macie taką opcję a Małopolsce jest to raczej nie realne. Dlatego pytam czy ma ktoś w planach np. rejon Zawoi, Gorce, Wyspowy. Nie koniecznie przecież na jeden dzionek.

 

Spokojnie, ze dwa lata i się chłopakom znudzą pobliskie Beskidy  :thumbsup:  Wtedy może jakąś relację z Gorców znajdziemy, a może i jakieś Bieszczady :)

 

Ja właśnie wróciłem z Beskidu Przydomowego, tj. Śląskiego i generalnie szlaki mokre ale w miarę słonecznie  :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontan po całości, na czuja też dobrze się jeździ :)

Widzimy się rano o ile pogoda nie przeszkodzi nam w tym :P

Spoko Panowie, widzimy się w Bielsku, my dojedziemy z OSmaxem autem, rano ustalimy szczegoly gdzie sie spotkamy.

 

Pozd,

 

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się dzisiaj przeliczyliśmy z wypadem na Leskowiec. Dotarliśmy na Żar, cali w błocie, ale z bananami na twarzy, i gdy już mieliśmy się kierować w stronę Leskowca to ciemne chmury zmieniły nasze zamiary, zjazd do Porąbki i asfaltem przez Przegibek gdzie dupy zlało nam konkretnie ;)

 

Beskid Mały jest fajny, praktycznie gdyby się uprzeć to non stop w siodle, ale opcja bez samochodu chyba nie wchodzi w grę aby dotrzeć w rejony Leskowca, chyba że w długie dni aby w BB być najpóźniej o 8:00. Na pewno jeszcze ten temat powróci z mojej strony :)

 

Kilka fotek -> https://plus.google.com/u/0/photos/118155666108479221380/albums/6007065193803680401

 

P4270771.JPG

P4270800.jpg

P4270815.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy jest tak dobry na zjazdach jak Ty, za to na czym innym zyskuje! Fajnie było, jak to mówię gdzie zjazd tam i podjazd musi być.

Mi bardziej podjazdy do gustu przypadły, na zjazdach lampka się zaświeca niestety, zjazdy wolne, podjazdy szybko odwrotnie niż u cb Tomek.

 

Szykujecie jakiś wypad w góry zaś? Majówka? Może ten Leskowiec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...