Skocz do zawartości

[czluchow] Ustawki, wyprawy, i inne


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak wspominałem, dziś byłem rano w lesie i kurde same lodowisko nie ma sensu tam w ogóle jechać bo to ani przyjemne ani bezpieczne=) szosa jak najbardziej tyle że ja dziś po 2h kręcenia od 7,40 rano wróciłem jako sopel lodu, i w ciuchach pod prysznic od razu pobiegłem=) dostałem wytyczne że jeśli jutro będzie poniżej -7 to mam odpuścić rower w naturze, i albo bieganie albo rowerek na siłowni gdzieś, a zapowiadają znowu tak jak dziś odczuwalną -18 około więc raczej odpuszczę jutro rower w naturze =)

 

Ps. nikt nie mówił że będzie kolorowo =) Train hard, win easy !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Mack nie zazdroszczę jeśli jeździsz teraz rowerem po takich drogach do szkoły, ale spoko będziesz miał nogę na sezon =)

Sandacz- no ja niestety wpadłem na pomysł i jechałem tamtą drogą dziś wywrotek nie było ale szału też nie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Sandacz-miałbym do Ciebie pytanie, jeśli jeszcze tutaj się pojawiasz i czytasz. W zeszłym roku byliśmy gdzieś nad jakimś jeziorem, dość sporym, o stromych zboczach, a na tych zboczach szła taka bardzo fajna ścieżka, długości jakieś 500-600 metrów, las bukowy :) może jesteś w stanie po opisie powiedzieć mi co to za jezioro było i jak tam szybko dotrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli tam jest bukowy las, wysokie brzegi i bardzo wąska ścieżka na stromym zboczu, niedaleko jest mała miejscowość (dosłownie parę domów) do której wjeżdżając przeskakuje się mały mostek, przed wjazdem do tej miejscowości jest pagórek, a drogi do tej miejscowości są strasznie zapiaszczone to pewnie tak :). Wiem że raz w życiu tam byłem i nie jestem w stanie sobie przypomnieć.

 

EDIT: Patrząc po mapie z UMP.waw.pl to tak-chodzi o to jezioro, jest ślad z GPS właśnie taki jakiego szukam, druga sprawa-gdzie jest taka prehistoryczna osada, na wzniesieniu, otoczona wioskami o dziwnych nazwach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem tyle że to było gdzieś w okolicach Czł, by tam dojechać zjeżdzało się drogą wzmocnioną balami, w stylu a`la schodów, dość stromo w dół, na dole była polana, altanka na ognisko, niedaleko płynęła rzeczka a grodzisko było na bardzo potężnej górze, wchodziło się jak na Wolność, jak nie nawet i bardziej stromo

 

wiem tyle że to było gdzieś w okolicach Czł, by tam dojechać zjeżdzało się drogą wzmocnioną balami, w stylu a`la schodów, dość stromo w dół, na dole była polana, altanka na ognisko, niedaleko płynęła rzeczka a grodzisko było na bardzo potężnej górze, wchodziło się jak na Wolność, jak nie nawet i bardziej stromo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...