Skocz do zawartości

[Wycieczki] Wrocław zgłoś się. Cz. 2


Mieciu

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie przygotuję go w piątek, ale raczej nie planuję dłuższych tras, więc mój "miastowy" starczy.

O ile uda mi się wyciągnąć łańcuch spod kasety i wyprostować przerzutkę. Nie wiem, co mój ojciec tworzył, ale mu wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam  troche gratow z kands'a maestro 2011 : amorka, kierowniczke, mostek. plus troche czesci do v-brake'ow. to za darmo. za jakies dobre piwo lub kilka dobrych piw  mam do oddania kierownice i sztyce z northec'a cayon 2 xl. najlepiej odbior we wroclawiu. 

 

 

pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddam  troche gratow z kands'a maestro 2011 : amorka, kierowniczke, mostek. plus troche czesci do v-brake'ow. to za darmo. za jakies dobre piwo lub kilka dobrych piw  mam do oddania kierownice i sztyce z northec'a cayon 2 xl. najlepiej odbior we wroclawiu. 

 

 

pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

O 17 pod lwami na jana pawła się umówiłem z Voivodem.

Pojedziemy w stronę kozanowa/leśnicy.

Żółto-niebieski rower.

 

Zapraszamy (nie ma się co obawiać o kondycję, rozmawiać też nie trzeba :) )

 

 

Będę, niebieskie Bianchi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj...sie porobiło.Wyszło sympatycznie w km.Tomek graty za życiówkę i za pościg za "cienkom kiszkom", masz kopyto !!!

Szymek musisz nas oprowadzić do swoich "wiejskich"traskach przy najbliższej okazji.Wielkie dzięki Panowie  i do next ustawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...