Skocz do zawartości

[+/- 1800-2200] 50/50 lekki teren, droga


faba

Rekomendowane odpowiedzi

Konę Mahunę możesz jeszcze kupić w slepie sportsales.pl za....1699 zł.To dobry rower do Twojego zastosowania.

 

Muszę się zastanowić poważnie nad tą Mahuną, patrzac na mój pierwszy post w tym temacie to jest rower idealny dla mnie. co sądzicie o kupnie online, przy moim wzroscie 182 i 75kg chyba w ciemno mogę brać 20", jak myślicie? czy ten amortyzator ma blokadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o kupnie online, przy moim wzroscie 182 i 75kg chyba w ciemno mogę brać 20", jak myślicie? czy ten amortyzator ma blokadę?

Możesz zamówić w internecie i odebrać osobiście w Warszawie,jeśli masz wątpliwości.

Kona dla Ciebie 19" lub 18",20" będzie za duża.

Widelec ma blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz zamówić w internecie i odebrać osobiście w Warszawie,jeśli masz wątpliwości.

Kona dla Ciebie 19" lub 18",20" będzie za duża.

Widelec ma blokadę.

 

Powiedzmy że zdecydowałem się na zakup Mahuny 19" przez internet, pomijając fakt, że roweru sobie nie pomacam przed kupnem, warto? rower wizualnie mi się podoba co do osprzętu nie wiem, pytam was. Zaznaczam że raczej śmigam po mało wymagającym terenie, drogi leśne i asfaltowe. Pozdrawiam i liczę na rzetelną wypowiedz znawcy, trochę od was zależy czy go kupię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dostałem zamówioną Mahunę w rozmiarze 19" i przy wzroście 183 i nodze 87 mam niewielki prześwit pomiędzy górną rurą a „klejnotami”. Myślę że 18” byłoby też ok. Przemyśl jeszcze te 19” (chyba, że masz długie nogi). Poszukaj gdzieś w okolicy roweru o podobnej geometrii i się po prostu przymierz. Ja tak zrobiłem. Poza tym rower prezentuje się naprawdę bardzo dobrze. Nie wygląda jak sprzęt za 1700zł. Niestety nie jeździłem nim jeszcze więc to wszystko co o nim mogę na tą chwilę powiedzieć. Myślę, że do zastosowania 50/50 lekki teren, droga będzie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...