Skocz do zawartości

[500-700zł] Accent peak - dobra rama na MTB w tym przedziale cenowym?


Elliopoul

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

Już od dłuższego czasu przymierzam się do złożenia roweru typu MTB (do tej pory tylko szosa). Nie chcę się wielce wypłacać dlatego przeznaczam taką sumę jak w temacie i poszukuję odpowiedniej ramy. Przeznaczenie roweru to będzie weekendowa jazda po lesie dość intensywna . Do tej pory moją uwagę zwróciła rama Accent peak, model z tego roku co idealnie pasuje dla tego przedziału cenowego. Mój wzrost to 182cm i 86kg żywej wagi. Sądzicie że jest to odpowiedni model za tą cenę? Ew liczę na inne propozycje! Z góry dzięki za wszelką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700zł to dużo i mało za ramę z alu. Na allegro wisi teraz nowa carbon 19" RDX-a za 1000zł i to jest już ciekawsza opcja, i jako zadowolony użytkownik węgla zdecydowanie skłaniał bym się ku dopłacie tych 300zł.

 

 

http://allegro.pl/carbonowa-rama-mtb-rdx-1315-g-okazja-nowa-i2693165785.html

 

Dużo zależy co chcesz na tej ramie powiesić, żeby zachować zdrowe proporcje. sporo taniej kupisz ramę Krossa Levela, będzie nieco cięższa i zapewne nic poza tym, a jak nie masz zamiaru się ścigać to raczej bez znaczenia.

 

RAMA ROWEROWA MTB KROSS LEVEL A6 PROMOCJA 19''21'' (2705028828) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...