Skocz do zawartości

[do 1300zł] MTB


patryks49

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMACIE. Chcę kupić rowerek. Najbardziej pasuje mi KANDS 1300 DISC jeździłem tym rowerkiem wersja DISC I VBRAKE i stwierdzam że wolę disc (może kiedyś wsadzę do niego hydrauliki). Teraz nasuwa się pytanie czy cena tego roweru 1249zł (prawie u każdego sprzedawcy) spadnie w najbliższym miesiącu czy już lepiej kupić teraz rower i go użytkować? No na razie mam rowerek ale boję się trochę tego że już potem nie będzie mojego rozmiaru ramy 21". Już teraz wysprzedane są wszystkie czarne. Doradźcie może jakiś inny rowerek na lepszym osprzęcie lub podobnym w tej kwocie znajdziecie oczywiści nowy. Proszę o odpowiedzi ;)

 

Pozdrawiam Patryk ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używka to http://allegro.pl/unibike-expert-2009-xt-elixir-tora-crank-bros-i2701861384.html bardzo dobry osprzęt i nie drogo ; )

a nowy no to bym pokusił się już na tego kandsa 1300 ale moim zdaniem używka lepiej opłacalna teraz kupiłem kellysa salamandra za ponad 2.5k i żałuję bo używkę bym kupił na pewno taniej i lepszy osprzęt ale co kto lubi ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używka jest niepewna, więc bez osobistych oględzin bym go nie kupił, bo może się skończyć paroma nie wspomnianymi w opisie mankamentami i pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, Kands 1300 jest bezkonkurencyjny w tej cenie, rozmiar ramy nie jest bardzo popularny, najczęściej chodzi ostatni, ale nie sądze, żeby ceny znacząco spadły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używka jest niepewna, więc bez osobistych oględzin bym go nie kupił, bo może się skończyć paroma nie wspomnianymi w opisie mankamentami i pieniędzmi wyrzuconymi w błoto, Kands 1300 jest bezkonkurencyjny w tej cenie, rozmiar ramy nie jest bardzo popularny, najczęściej chodzi ostatni, ale nie sądze, żeby ceny znacząco spadły.

Dokładnie masz racje.

Nie kupuj używki sam bez "mechanika" bo może Ci spotkać przykra niespodzianka.To tak jak z używanym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Ja kupiłem ten rowerek w kwietniu b.r. i miałem problem ze znalezieniem w odpowiednim rozmiarze. Musiałem czekać około 3 tygodni.

Na Twoim miejscu, zwłaszcza że po sezonie, poczekałbym do końca roku i obserwował. Przecież masz na czym śmigać.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...