Skocz do zawartości

Biria Club


mono

Rekomendowane odpowiedzi

Ale Ci z cykrosportu to jak dla mnie skiepscili.... rany ona wyglada beznadziejnie u nich. Siodlo od skladaka, mostek w gore ... BLE !

 

 

 

Biria ultimate zasluguje na deseczke do XC i mostek 0 stopni, oraz na osprzet nie gorszy niz Deore :) Autentycznie, Biria Ultimate to taka rama ze to az nie przystoi do niej pakowac Suntoura za 170zl :)

 

 

 

Mysle ze ta ramka spokojnie wytrzyma 100kg, a wyglad na pewno Cie nie zawiedzie. Bo powiem tylko ze ten z Cykrosport to kaszana.

 

 

 

Biria Ultimate powinna wygladac tak:

 

http://www.mono.webd.pl/morph/2a.jpg

http://www.mono.webd.pl/IMG_0021.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie Wasze Ultimate'y piękne są. Dzięki za wszystkie uwagi, jeszcze mam chwilkę na decyzję, jak kupię się pochwalę rzecz jasna, jakaś fota może bojowa :028:

Mam tylko nadzieję, że jeśli nie kupię Birii nie rozjedziecie mnie kiedyś w lesie 'przypadkiem'

 

Kuzbein pozdrawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do urzytkowników rowerów Biria, co sadzicie o tych ramach, czyli która rama z Birii bedzia najlepsza do XC/MTB i czy jest to dobra rama na której mozna sie poscigać juz na większych wyścigach?

 

Ja lubie swoją Ultimate. Ale myśle że RS PRO będzie do wyścigów lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

nie wiem jak ultimate, ale rs'ki to chyba trochę nazbyt cieżkie... lżejsza będzie na pewno MXM ramka mtb, ze sportową geometrią Birii zachowaną :P

ale i tak lubię moją 'tankietkę', choć niewiem ile sportowca we mnie zostało po ostatnim MTB Gdynia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, to RS PRO jest ciężka, ale naliczyłem z kolegą na sobotnim wyścigu w Gdyni podajże 8-9 rowerów na tych ramkach. Także ścigać się da. Na Ultimate też śmiga jeden gość z Gdyni i jeden chłopak gdzieś z okolic 3miasta i to całkiem nieźle. Jeśli jesteś maniakiem lekkości to te ramki nie są dla Ciebie, ale jeśli stawiasz na trwałość to chyba nie da się ich skatować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biria Ultimate o ile dobrze pamiętam waży 2019g (z czego 16 hak przerzutki) można dostać już od 399 zł :]

 

Biria RS PRO nie dokładnie wiem ale ok 2000g cenowo już od 350 zł

 

 

Co myslicie nad uruchomieniem takiego micro-seriwsu (klubu uzytkownikow ram i rowerow Biria :) ?) Fajnie byloby zgromadzic uzytkownikow z calej polski, moze z naszych miast, a nie tylko z tego forum ?

 

Co myslicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za :angry2:

Tylko trzeba znaleźć chętnego, który to zrobi :033:

 

Co do zdjęc, akurat tak się złożyło, że nie zabrałem ze sobą aparatu, może następnym razem popełnie kilka zdjęć rowerom rywali :) A tak poważnie to można znaleźć praktycznie wszystko zamontowane na tych ramkach. No powiedzmy do poziomu XT. Mój kolega z "Niedźwiednika" ma w swojej ramce właśnie korbę XT, reszta to LX, amor Marzoch EXR (czy jakoś tak). Na stronie cyclosportu można zobaczyć sporo zdjęć różnych konfiguracji ram BIRIi z różnym osprzetem. Jakiś czas temu, jak byłem u nich, mieli zmontowany na ramie RS PRO rowerek na pełnym LX'ie z tarczówkami na kołach MAVICa. Popielato-czarna rama prezentowała się znakomicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio, że się nie zgadaliśmy na tym mtb w Gdyni :033: Ale tak jakoś... A swoją drogą to dlaczego tyle Birii tam bylo a tylko my jestesmy na forum... Gdzie są inni użytkownicy Ultimate i RS'ek ?? :angry2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi głupio, że się nie zgadaliśmy na tym mtb w Gdyni :P Ale tak jakoś... A swoją drogą to dlaczego tyle Birii tam bylo a tylko my jestesmy na forum... Gdzie są inni użytkownicy Ultimate i RS'ek ?? :D

 

Na wyścigu w Chyloni, w czasie tych opadów, starałem się zagadywać wszystkich uczestników na Biriach, jednakże wykończenie fizyczne i pewnie psychiczne pytanych przeze mnie ludzi było tak duże, że mało kto miał ochotę ze mną rozmawiać :D I wcale im się nie dziwię. Tym razem przyjechałem na godzinę przed startem, zapisałem się, pojechałem na objazd trasy, potem musiałem pogadać ze wszystkimi znajomymi i już właściwie był start. Może następnym razem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla chętnych... jeśli macie czas przejrzeć całą galerię z wyścigu MTB w Orłowie, do której linka podawał Sjon , oprócz Biri mojej, Sjona, znajdziecie jeszcze co najmniej trzy ramki w tym jedną czarną Ultimate :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...