Skocz do zawartości

[Składanie kozy 29"]Pomoc przy złożeniu


Synergy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moich drogich forumowiczów. Jaki to jest piękny dzień jak wygrałem 9000 w totka i postanawiam zabrać się za kozę. Jednakże potrzebuję pomocy waszej w wyborze komponentów. na razie mam 3 pewniaki, a reszta zdam się na was.

Ok więc zaczynamy

Rama: Chiński Karbon http://www.ebay.com/itm/3K-29ER-Full-Carbon-Matt-MTB-Mountain-Bike-Frame-20-BB30-headset-FR211-/370652042142?pt=Mountain_Bikes&hash=item564c95539e niecałe 1.2k

Hamulce: Avid X0

Jakie polecacie obręcze, piastę przód stery i widelec?

A co do napędu tu jest problem mam dylemat. Czy iść w całe X0 czy się wstrzymać i kupić XX1. Szczerze mówiąc bardzo mi się podoba ten patent 1x11.

Poza tym malowanie. Czy znacie jakieś firmy które malują ramy rowerowe i oklejają naklejkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, sorry, że nic w temacie, ale będę śledził, bo jestem ciekaw wyników :) Daj fotki po skończeniu prac :) 9k to za ile? 4 liczby?

Ps. Trochę w temacie - ktoś dawał ostatnio w którymś z tematów na forum linki do lakierni specjalizujących się w malowaniu. Dopisz w tytule tematu a zaraz znajdą się "zainteresowani".

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amorek. Jakiś 10mm skoku. Jeszcze nie wiem jak z budżetem będe stał ale około 1000zł ewentualnie 1500. Postanowiłem że XX1 sprawdzę raz się w życiu zdarza taka okazja więc szalejemy poza tym trzeba iść do przodu. Planuje na nowy sezon się pobawić. Zależy mi na tym malowaniu rysuje dużo i będe robił naklejki. Oczywiście wrzucę. Nie będe się bawił w promowanie marek scottoów krosów itp :D Hiprsterska koza wyścigowa. A tak właściwie też amortyzator chciałbym mieć malowany samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wygrana

Jechałem na ślub chcieli prezent kupon w totka. Puściłem dwa chybił trafił po 4 losowania w jakąś grę, duży lotek. Nie znam się na tym. Mój kupon wszedł a młodych nie :(.

@Amortyzator Foxy wyglądają kozacko ale nie miałem styczności z żadnym. Chociaż mam czas od siebie moge dołożyć 2000zł i już coś kozackiego. Czy ktoś miał styczność z lefty? Czy pasowałby do tej ramy? A jeżeli chodzi o "normalne" amortyzatory to jakie polecacie do 1,5-2k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...