Skocz do zawartości

[do4000] Radon ZR Race 29er 5.0


Rekomendowane odpowiedzi

Płacisz 650/700zł za gwarancje w Polsce. Chociaż na przesyłce jesteś do przodu 100zł (20zł vs. 40€ [~120zł]). Całościowo wychodzi różnica ~500zł.

ale ja nie o to pytam...tylko o to,ze te dwa modele w niemczech kosztuja rownowartosc 999 euro, a w BC maja rozne ceny... widocznie dla BC kazde 1000 euro ma inna wartosc :verymad:

ps: nie o tym temat....... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Im wiecej siedze w necie i przegladam oferty HT 29er to mam wiekszy metlik w glowie i nie wiem, ktory model wybrac( cena do 4000zl).

Juz bylem pewny zeby pozostac przy radonie Radon ZR Race 29er 5.0 black/blue/lime 2013 :: bikecenter.pl ale teraz gleboko zastanawiam sie nad tym modelem Haibike lub ewentualnie Bulls Copperhead Supreme 29 2013, Bulls, Merken, 29er/ 650B, Bulls - 12GO Biking ... Sam juz nie wiem co wybrac.

Moj wzrost to 187,noga 85, waga 75.

Licze na Wasza pomoc w wyborze, ewentualnie inne propozycje.........................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie jak wyglądają przeglądy gwarancyjne w przypadku Radona?

Na jaki okres czasu jest gwarancja na podzespoły i na ramę?

Czy w przypadku jakiś problemów trzeba z rowerem jechać do Niemiec,czy jest możliwość serwisowania i ewentualnej naprawy w PL?

pozdrawiam

R/

 

Sorry za pisanie posta pod postem.

 

Ale ciekawi mnie która lepsza opcja Radona lepsza?

Ta na Shimano za 999euro:

 

http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/ZR-Race-29er-6-0-Shimano_id_21722_.htm

 

czy ta na sramie X9,też za 999euro:

 

http://www.radon-bikes.de/xist4c/web/ZR-Race-29er-6-0-SRAM_id_21697_.htm

 

pozdrawiam

R/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś wie jak wyglądają przeglądy gwarancyjne w przypadku Radona?

Na jaki okres czasu jest gwarancja na podzespoły i na ramę?

Czy w przypadku jakiś problemów trzeba z rowerem jechać do Niemiec,czy jest możliwość serwisowania i ewentualnej naprawy w

 

Hej kupuję w bike-discount od paru lat. Sklep jest w porządku i ma dobre ceny. Jeśli chodzi o zasady gwarancji to najlepiej gdybyś napisał do człowieka, który obsługuje klientów po polsku. Jak chcesz to adres podam na priva.

Zawsze jak miałem jakąś reklamację (wymiana na rozmiar większy czy pęknięty koszyk do wymiany) odpisywał do mnie.

Naprawiać i serwisować możesz w Polsce jak mi się wydaje. Zwykle producentowi chodzi o to by autoryzowany serwis zrobił przegląd zerowy czyli pokasowanie luzów itd. Do Niemiec pewnie będziesz musiał przesłać jak będzie to grubsza sprawa typu pęknięta rama albo poważniejsza awaria czyli reklamacja związana z wadliwym produktem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...